BREAKING NEWS

'Iku nga Durrësi se mori vesh se do shkonte Basha', Rama i përgjigjet Sali Berishës

'Iku nga Durrësi se mori vesh se do shkonte Basha', Rama i
x

Gossip

Foto+Video/ Dalin pamjet nga dasma me të ftuarit VIP, Mc Kresha i jep fund beqarisë

Foto+Video/ Dalin pamjet nga dasma me të ftuarit VIP, Mc Kresha i jep fund

Këngëtari i dashur për shqiptarët, Mc Kresha ka kurorëzuar sot dashurinë me Erzina Shehun, me të cilën u njoh pasi ajo u kthye nga Kanadaja dhe krijoi lidhjen prej disa muajsht. U përfol jo pak lidhja e reperit me përfaqësuesen e Zara-s, por dyshja refuzonte të pranonte, duke dashur të ruajë privatësinë, edhe pse sonte sytë janë tek to. Erzina me flokët bjondë lëshuar, veshi fustanin e nusërisë të dizajnuar nga Saime Buleshkaj.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Martohet Mc Kresha ?? Këto janë pamjet nga dasma

A post shared by Show Bizi Shqiptar ? (@showbizishqiptar) on m PST

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kur t’martohet shoku ... Ledri Vula kall atmosferen --

A post shared by Show Bizi Shqiptar ? (@showbizishqiptar) on

Më të lexuarat