BREAKING NEWS

E qëlloi me pistoletë në sy të fëmijës, dalin pamjet nga sherri që solli dy viktima në Kavajë

E qëlloi me pistoletë në sy të fëmijës, dalin
x
BREAKING NEWS

A po e dëmton Alibeaj Partinë Demokratike? Analisti komenton situatën para zgjedhjeve: Berisha ka supërmacinë, por del i humbur se…

A po e dëmton Alibeaj Partinë Demokratike? Analisti komenton
x
BREAKING NEWS

Analisti i njohur tregon "puçin" me të cilin mund t’ja marrë Alibeajt vulën dhe logon e PD-së: Ja kush është shpëtimi i Berishës

Analisti i njohur tregon "puçin" me të cilin mund
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu plas deklaratën e fortë: Ja pse Berisha do braktisi partinë

Kreshnik Spahiu plas deklaratën e fortë: Ja pse Berisha do braktisi
x
BREAKING NEWS

Gazetari Hoxha parashikon çfarë do të ndodh me kandidatin e PD, Roland Bejko

Gazetari Hoxha parashikon çfarë do të ndodh me kandidatin e
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu tregon arsyen e fortë: Ja pse largohen kandidatët nga Alibeaj

Kreshnik Spahiu tregon arsyen e fortë: Ja pse largohen kandidatët nga
x
BREAKING NEWS

Gara për Tiranën në 14 maj, analisti zbulon sekretet në fushatën e Këlliçit

Gara për Tiranën në 14 maj, analisti zbulon sekretet në
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu flet me emra: Këta dy politikanë të fuqishëm do bashkohen në një parti pas 14 majit

Kreshnik Spahiu flet me emra: Këta dy politikanë të fuqishëm
x

Gossip

Ftohja e papritur me Keisin, Kristi zbulon arsyen e fortë (VIDEO)

Ftohja e papritur me Keisin, Kristi zbulon arsyen e fortë (VIDEO)

Deamishel dhe Kristi biseduan rreth situatës aktuale të marrëdhënies së tij me Keisin. Kristi tha se Keisi e ka të vështirë ta zhvillojë marrëdhënien apo intimitetin brenda shtëpisë dhe kjo sipas  mendimit të tij, vjen dhe nga mentaliteti i shqiptarëve.

Ai tha se pas të shtunës do flasë disa gjëra me Keisin, për të sqaruar keqkuptimet që kanë ndodhur mes tyre. I pyetur nga Dea se nëse ai del të shtunën, si do ja bëjë për tu sqaruar, Kristi tha se do e  presë Keisin jashtë dhe do takojnë.

Dea e pyeti Kristin se si mendon ai që do shkojë marrëdhënia mes tij dhe Keisit, nëse ai do i shpëtoi këtij nominimi. Kristi tha se do jetë e vështirë marrëdhënia dhe se nuk di të japë një përgjigje.

Kristi i tha Deas se Keisi i ka thënë se ajo ka ankth dhe tension nga shtëpia në këto momente, prandaj ai është distancuar.