Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Futbollisti i Kombëtares shqiptare bëhet baba për herë të dytë: Ja emri i veçantë që i vendosi vajzës

Postuar: 11/10/2018 - 14:33

Ai është baba i  një djali 5-vjeçar, por dje është bërë baba për herë të dytë. Bëhet fjalë për futbollistin e Kombëtares shqiptare, Andi Lila, i cili është bërë baba i një vajze, të cilën mësohet se e ka pagëzuar me një emër shumë të veçantë.

Vogëlushja e tij quhet Axa dhe gëzon shëndet të plotë.

Ai ishte dje në ndeshjen me Jordaninë dhe pas përfundimit të saj i mori leje trajnerit për të shkuar me vrap të bashkëshortja, e cila ishte e shtruar në Janinë. Lila arriti në kohë për lindjen e vajzës.

Lajmin se prisnin fëmijën e dytë, e dhanë pak muaj më parë, kur Andi postoi dhe foto të Ornelës, bashkëshortes me barkun e rrumbullakosur.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 5

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 13/12/2018 - 18:06

Dukesha e re britanike Meghan Markle i ka befasuar të gjitha audiencat me dasmën, foshnjën që po pret dhe me evolucionin e stilit, teksa bëri hapat e saj të parë në një familje mbretërore.
 

Postuar: 13/12/2018 - 17:17

Vetëm pak kohë pas ndarjes nga Seldi, lajmi dhe videot e dasmës së Mimoza Shkodrës me këngëtarin

Postuar: 13/12/2018 - 15:45

Ditën e sotme vogëlushi i Sara Hoxhës dhe Ledion Liços ka ditëlindjen.

Postuar: 13/12/2018 - 13:52

Në fund të muajit tetor u zbulua se fëmijët e dy personazheve të njohur shqiptarë do t’i je

Postuar: 13/12/2018 - 13:25

Studentët vijojnë sot në ditën e nëntë të protestës e cila është zhvendosur para Parlamentit, në

Postuar: 13/12/2018 - 12:59

Një ngjarje e dhimbshme ka ndodhur ditën e djeshme në familjen e moderatores Elita Rudi!

Postuar: 13/12/2018 - 12:47

Disa ditë më parë u përhap lajmi se këngëtarja Beatrix Ramosaj i kishte prishur marrëdhëniet me k