BREAKING NEWS

Nuk ndalet 'kriza' e Euros dhe Dollarit, mësoni se ç'po ndodh me monedhat e tjera të huaja

Nuk ndalet 'kriza' e Euros dhe Dollarit, mësoni se
x
BREAKING NEWS

Rudina Hajdari pranon takimet me Agron Nezën, zbulon se çfarë është diskutuar mes tyre

Rudina Hajdari pranon takimet me Agron Nezën, zbulon se çfarë
x
BREAKING NEWS

Tragjedia e Gërdecit/ Gazetari ngre dyshimet e forta: Fatmir Mediu mund të dalë si i përdorur

Tragjedia e Gërdecit/ Gazetari ngre dyshimet e forta: Fatmir Mediu mund
x
BREAKING NEWS

Pritet kthesa e motit! Acari dhe i ftohti "mbërtheu" vendin, zbuloni se çfarë nga pret sot

Pritet kthesa e motit! Acari dhe i ftohti "mbërtheu" vendin,
x
BREAKING NEWS

Jo vetëm pagesa për hotele luksoze, zbulohet vila që Ahmetaj përfitoi nga Klodian Zoto

Jo vetëm pagesa për hotele luksoze, zbulohet vila që Ahmetaj
x
BREAKING NEWS

Gazetari Hoxha ngre tonet: Mjerë kush shkon atje, ferri është mbi tokë!

Gazetari Hoxha ngre tonet: Mjerë kush shkon atje, ferri është mbi
x
BREAKING NEWS

Skandali Inceneratorëve/ Pagesat për Arben Ahmetajn nga Klodian Zoto, ish prokurori zbardh detaje të forta: Indicie të rëndësishme...

Skandali Inceneratorëve/ Pagesat për Arben Ahmetajn nga Klodian Zoto,
x
BREAKING NEWS

Artan Hoxha ka një mesazh për kryeministrin Rama: Armiku i brendshëm është më i rrezikshëm se ai i jashtëm

Artan Hoxha ka një mesazh për kryeministrin Rama: Armiku i
x

Gossip

Futet në “BB VIP Kosova” në mënyrën më të pazakontë, banori më i vjetër i lë të gjithë “gojëhapur”

Futet në “BB VIP Kosova” në mënyrën më

Banori i radhës që është bërë pjesë e shtëpisë së “Big Brother VIP” është ylli i muzikës së viteve të 90-të, Bekim Latifi për publikun i njohur si MC Beka. Ai ka hyrë në një mënyrë krejt të pazakontë. I maskuar si motorist, ka sjellë ushqime për opinionistin Olti Curri dhe më pas ka zbuluar identitetin e tij.

Sakaq, MC Beka dallohet pasi është banori më i vjetër në moshë në shtëpi. Kujtojmë që deri më tani në “Big Brother VIP Kosova” janë bërë pjesë dhe 4 banorë të tjerë, reperi Getinjo, këngëtarja Ana Kabashi, modelja Vivien dhe Andi Artani

 

Më të lexuarat