Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Gabriel Garko ndryshon look, shihni si duket me flokët e gjata (FOTO)

Postuar: 18/10/2018 - 17:30

Look i ri dhe një e fejuar sekrete për Gabriel Garko, i cili ka qenë i ftuar në “Nicole Fashion Show” në Milano, duke u shfaqur me flokë të gjatë dhe të drejtë.

Dhe nuk është kjo e vetmja risi tek aktori i njohur, që sipas të mirinformuarve, ka tani një të dashur të re në krah të tij, shumë të re dhe misterioze…

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 18/03/2019 - 16:43

Gjyste Vulaj është një nga emrat e njohur të muzikës shqiptare.Ajo njihet gjithashtu edhe për fizikun e saj perfekt, pavarësisht se vitet ecin.

Postuar: 18/03/2019 - 15:38

Moderatoja e njohur Arbana Osmani  është përfolur shumë për lidhjen e saj me regjisorin Edua

Postuar: 18/03/2019 - 14:32

Aktori turk Ozcan Deniz, i njohur si "Kahramani" nga seriali "Një pjesë e imja&quo

Postuar: 18/03/2019 - 14:05

Fama, jo gjithmonë, sjell pasoja pozitive në jetën e njerëzve të njohur.

Postuar: 18/03/2019 - 12:43

Moderatorja e njohur Luana Vjollca është një ndër personazhet që komentohet më shumë në mediat ro

Postuar: 18/03/2019 - 10:48

Një sëmundje e rëndë i ka marrë jetën një ndër muzikantëve më të njohur në të gjithë botë.

Postuar: 18/03/2019 - 10:27

Prej disa javësh, jeta private e moderatores Bora Zemani ka qenë në fokus të mediave.