BREAKING NEWS

Si ndodhi plagosja në Tiranë, policia jep detaje për ngjarjen

Si ndodhi plagosja në Tiranë, policia jep detaje për ngjarjen
x
BREAKING NEWS

'Kërcet' thika në Tiranë, dalin detajet e para

'Kërcet' thika në Tiranë, dalin detajet e para
x
BREAKING NEWS

Andi Bushati i kthehet Belind Këlliçit: Me frazën e fundit më tmerrove

Andi Bushati i kthehet Belind Këlliçit: Me frazën e fundit
x
BREAKING NEWS

Andi Bushati ka dy fjalë për Këlliçin dhe i tregon "skenarin" e fushatës: Më duket masë joshëse, sepse përballë një kandidati të pushtetshëm mediatikishit...

Andi Bushati ka dy fjalë për Këlliçin dhe i tregon
x
BREAKING NEWS

"E vrau me thikë, ai me pistoletë", flet dëshmitari i sherrit me dy viktima në Kavajë

"E vrau me thikë, ai me pistoletë", flet dëshmitari i
x
BREAKING NEWS

Të shtëna me dy të vdekur në Kavajë, policia nxjerr detaje për identitetin e tyre: Viktimat kishin ndryshuar emrat

Të shtëna me dy të vdekur në Kavajë, policia nxjerr
x
BREAKING NEWS

Ishin përplasur fizikisht ditë më parë, dalin detaje të reja nga të shtënat në Kavajë, ku humbën jetën dy persona

Ishin përplasur fizikisht ditë më parë, dalin detaje
x
BREAKING NEWS

Tronditet Shqipëria/ Dy të vdekur në Kavajë, një në Elbasan dhe një në Mat, ç’po ndodh në vend?

Tronditet Shqipëria/ Dy të vdekur në Kavajë, një
x

Gossip

Gara pritet të bëhet shumë e fortë! Moderatorja e njohur shqiptare merr ftesën për t’u bërë pjesë e “BBV”. Ja çfarë do të ndodhë sonte

Gara pritet të bëhet shumë e fortë! Moderatorja e njohur

Është konfirmuar nga vetë produksioni se do të ketë banorë të rinj vazhdimisht në “Big Brother Vip”, dhe në rrjet janë përfolur shumë emra.

Së fundmi burime pranë “Top Channel” kanë treguar ekskluzivisht për “Iconstyle” që produksioni i ka dërguar një ftesë për t’u bërë pjesë e “Big Brother Vip”, një moderatoreje mjaft të njohur shqiptare. Bëhet fjalë për Arjola Shehun, e cila aktualisht është e angazhuar me një emision mëngjesi në një tjetër televizion. Duke pasur parasysh angazhimet e saj, mund të thuhet se përgjigja e ftesës mund të jetë negative, megjithatë nuk mund të thuhet me siguri.

Gara pritet të bëhet shumë e fortë! Moderatorja e njohur

Ndërkohë kujtojmë që Bledi Mane, Dijonis Biba, Alandy (partneri i Palomës) dhe Keisi Medini, janë katër emrat më të përfolur për t’u bërë sonte pjesë e “Big Brother Vip.”

Bledi dhe Dijonisi kanë bërë një reagim në rrjetet sociale, ku duket se konfirmojnë lajmet që po qarkullojnë. Megjithatë, mbetet për tu parë nëse ata do të bëhen pjesë e “BBV.”

Bledi ka ndarë një foto krahas së cilës shkruan, “Hapeni derën se erdha”. Ndërsa Dijonisi ka ndarë një video jashtë ambienteve të Top Channel, ku ka vënë edhe ‘location-in’ e dukshëm. Nga ana tjetër Keisi, e cila është vajza e ish-banorit të “BBV1” Sabian Medinit, dhe Alandy, bashkëshorti i Palomës, nuk kanë bërë një reagim.