Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Gara për Tiranën/ E bija, Besa për Koço Kokëdhimën: Ka një problem

Postuar: 21/04/2019 - 09:00

 Ashtu sikurse është bërë me dije kryetari i partisë ‘Zgjidhja’, Koço Kokëdhima do të kandidojë për kryetar në Bashkisë së Tiranës në zgjedhjet e 30 qershorit.

Ndërkohë, e ftuar mbrëmë në 'Xing me Ermalin", vajza e tij Besa Kodhëdhima ka mbështetur të atin për këtë garë qe do të nisë, megjithëse është shprehur se do të donte që babai të mos merrej me politikë.  

“Unë nuk do doja fare që babai im të merrej me politikë”, tha Besa teksa u shpreh se për shkak të angazhimeve, si familje takohen shumë rallë.

Më tej këngëtarja u shpreh se babai i saj ka ide gjeniale, por sipas saj ka një “problem të vogël” se po iu fut një gare e çon deri në fund dhe del me fitore.

“Dëshira e tij dhe besimi i tij është i jashtëzakonshëm. Ka vizione gjeniale dhe është njeri që mund të sjellë zgjidhjen e kësaj situate. Nga ana tjetër babai im ka një problem të vogë, se po iu fut një gare… (përmenda rastet e fitoreve) Është i vetmi person që mund t’i bëjë ballë presioneve dhe servilizmave të sotme”, tha Besa.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 23/05/2019 - 20:30

Dje, “Soiree” në “Top Channel” iu dedikua karrierës së Alban Skënderajt.Të ftuar ishin miq dhe familjarë të kantautorit dhe sigurisht, nuk mungoi Miriam Cani dhe as babai i tij, Qerim Skënderaj

Postuar: 23/05/2019 - 20:14

Moderatori i programit ‘Trokit’ në IN Tv, Ermal Peçi mirëpriti sot në studio këngëtar

Postuar: 23/05/2019 - 20:08

  Zëvendëskryeministri italian Luigi di Maio, foli për marrëdhënien e tij gjatë programit &l

Postuar: 23/05/2019 - 19:54

Arjola Demiri ishte e ftuar në studion e “Ftesë në Pesë” me Bieta Sulon, për të folur

Postuar: 23/05/2019 - 18:55

Blogerja Armina Mevlani ishte një nga bukuroshet shqiptare që mori pjesë në festivalin e Kanës.Pa

Postuar: 23/05/2019 - 17:49

 Veshje me stil, model flokësh i pagabueshëm, make up modest, në çdo dalje të saj publike Ka

Postuar: 23/05/2019 - 15:39

Këngëtarja dhe aktorja Selena Gomez i ka shokuar fansat me deklaratën e saj të fundit në rrjeti