BREAKING NEWS

“Të gjitha gati brenda vitit 2021”, Rama jep lajmin fantastik

“Të gjitha gati brenda vitit 2021”, Rama jep lajmin fantastik
x

Gossip

Gazetari e pyet për ndarjen nga Jonida Maliqi, Romeo Veshaj pranon hapur ‘sherrin’ dhe tregon se si e ka përjetuar

Gazetari e pyet për ndarjen nga Jonida Maliqi, Romeo Veshaj pranon hapur

Aktori, Romeo Veshaj ka folur në “Wake Up” për ndarjen e bujshme me Jonida Maliqin. I vënë përballë pyetjes së drejtpërdrejtë nëse i vjen keq për mënyrën se si përfunduan gjërat në marrëdhënien me këngëtaren, Romeo Veshaj ka pranuar se nuk ishte një ndarje e bukur.

BISEDA

Isli Islami: Në një kohë shumë të shkurtër pati goxha bujë. Marrëdhënia me Jonida Maliqin përfundoi dhe e le pas në 2019, të vjen keq për mënyrën se si mund të kenë shkuar gjërat.

Romeo Veshaj: Shiko, ndarje dhe largime të bukura nuk ka, paçka se të gjithë i trajtojmë…por jeta e tillë është, ka momente, lind vetëm, shtohesh rrugës dhe vdes vetëm. Që do të thotë janë gjëra që ndodhin.