BREAKING NEWS

Nuk ndalet ish ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri bën lëvizjen e papritur në betejën e tij me drejtësinë, ja vendimi më i fundit

Nuk ndalet ish ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri bën lëvizjen e
x

Gossip

Gazetari i njohur i Top Channel i bën komentin që e vuri në ‘siklet’, por ja si reagoi Kejvina në emision live

Gazetari i njohur i Top Channel i bën komentin që e vuri në

Modelja e njohur Kejvina Kthella ishte e ftuar në emisionin "E diell" ku i është përgjigjur pyetjeve të Edi Manushit, ku nder te tjera gazetari e ka pyetur ish-velinën e “Xing me Ermalin” nëse në daljet e saj televizive më shumë e kanë trajtuar si kukull, apo për vlerat që ka.

Kejvina tha se nuk e ka ndjerë kurrë veten që e kanë trajtuar si kukull, kështu që mendon dhe beson për vlerat që ka.

“Por ti je një kukull,” ka vazhduar Manushi.

“Jam një kukull e bukur por kjo s’do të thotë që s’kam vlera,” ka përfunduar konkurrentja e “Dance with me”.

Më të lexuarat