BREAKING NEWS

Bien ndjeshëm rastet e reja/ Ministria e Shëndetësisë publikon bilancin e COVID, ja çfarë ka ndodhur në 24 orët e fundit

Bien ndjeshëm rastet e reja/ Ministria e Shëndetësisë
x

Gossip

Gazetari i njohur publikon bisedën me Tean pas fotove me Beartin: Ishte e traumatizuar! Imagjino të marrë mijëra mesazhe kërcënuese...

Gazetari i njohur publikon bisedën me Tean pas fotove me Beartin: Ishte e

Tea ishte e ftuar dje në "E diell", duke u rikthyer në ekran pas ngjarjeve të fundit. Gazetari Bledi Mane zbuloi bisedën e parë që pati me Tean pasi dolën fotografitë e saj teksa shkëmbente puthje me Beartin.

Mane tha se kishin biseduar në rrjete sociale ku vuri re se Tea po përballej me një eksperiencë shokuese që po i shkaktonte ankth.

“Emotive dhe frikacake. Herën e parë e kam takuar para disa muajsh tek grimi dhe herën e dytë në rrjete sociale pasi ishte eliminuar dhe gjithë flisnin për ndarjen. Pashë një Tea të traumatizuar. Një Tea që po përballej me një eksperiencë të re që ishte shokuese. U mundova ta këshilloja aq sa më jepej mundësia, t’ja lehtësoja atë ankth që kishte në vetvete sepse për një vajzë kaq të re, imagjino të marrë mijëra mesazhe kërcënuese ishte shokuese dhe vura re që Tea vazhdonte të ishte e frikësuar”, tha Mane.