BREAKING NEWS

Rama përjashton rreth 35 deputetë nga lista e 25 prillit, ja emrat e PS, PD, LSI dhe partive të tjera që pritet të kandidojnë në 12 qarqet

Rama përjashton rreth 35 deputetë nga lista e 25 prillit, ja emrat e
x

Gossip

Gazetari i prek gjoksin në mes të emisionit, shihni reagimin e moderatores së njohur shqiptare: E mjaft tani! (VIDEO)

Gazetari i prek gjoksin në mes të emisionit, shihni reagimin e

E ftuar në emisionin ‘EXPULS’ gazetarja dhe moderatorja e njohur shqiptare Dasara Karaiskaj u vu përballë shumë pyetjeve dhe situatave të sikletshme.

E njohur ndryshe si gazetarja që i prekte gjokset të ftuarve, gazetari Roland Sharka kërkoi ta imitonte pak Dasarën, duke i kërkuar asaj që ta prekte në gjoks.

Mendoni se e refuzoi? Natyrisht që jo, Dasara e lejoi me mirësjellje.

Ndiqni videon!