BREAKING NEWS

“Pa koment”,Rama poston foton nga takimi i Bashës dhe jep mesazhin e fortë

“Pa koment”,Rama poston foton nga takimi i Bashës dhe jep
x

Gossip

Gazetari iu nxjerr videon që nuk do të donin në mes të emisionit, Arjoni dhe Serena tregojnë çfarë iu ka ndodhur: Policia na mbajti ‘peng’ një orë!

Gazetari iu nxjerr videon që nuk do të donin në mes të

Arjon Luli dhe Serena Sula, të ftuar në emisionin ‘Expuls' u përballën me një video ku shihet se janë ndaluar nga policia në rrugë.

Sipas asaj që thonë të dy ata, patrulla i ka ndaluar pak ditë më parë tek “Sheshi Wilsom” në Tiranë.

Arsyeja, sipas tyre është e gjitha për shkak të xhelozisë qe janë të famshëm, dhe janë kapur te fakti që Serena bën Twerk  në makinë, fakt të cilin Serena e pranon por thotë qe nuk është e paligjshme.

Sipas Arjonit, ato janë mbajtur “peng” për më shumë se 1 orë, dhe njëri prej policëve është i famshëm, bën filma dhe ka shfrytëzuar rastin duke përdorur uniformën për inate personale.