BREAKING NEWS

“Kemi gati listën e kandidatëve për deputet”, Taulant Balla zbardh vendimet e rëndësishme që u diskutuan sot në mbledhjen me dyer të mbyllura të PS

“Kemi gati listën e kandidatëve për deputet”, Taulant
x

Gossip

Gazetarja e njohur flet hapur, thumbon politikanët dhe tregon si reagon kur e paragjykojnë: S’ e çaj...

Gazetarja e njohur flet hapur, thumbon politikanët dhe tregon si reagon kur

Gazetarja politike Gerta Gixhari, e cila shprehu hapur pëlqimin për vendimin historik të presidentit të ri, Joe Biden, i cili zgjodhi një ekip tërësisht me gra në krye të zyrës së komunikimit dhe medias. Gixhari madje nuk e kurse as një “kunjë” për seriozitetit e frikshëm të politikanëve tanë.

E pyetur nga Bieta nëse është hasur me paragjykime gjatë punës si gazetare politike, Gerta la të kuptohej që nuk e vret mendjen fare.

“S’ e çaj kokën fare unë. Nëse dikush s’ pëlqen diçka tek unë, as që e vuaj fare”, tha ajo.

 

Më të lexuarat