BREAKING NEWS

Nuk ka qetësi! Tërmeti shkund Shqipërinë, ja sa ishte magnituda

Nuk ka qetësi! Tërmeti shkund Shqipërinë, ja sa ishte
x
BREAKING NEWS

Arti shqiptar në zi, ndërron jetë poeti dhe shkrimtari i njohur (FOTO+EMRI)

Arti shqiptar në zi, ndërron jetë poeti dhe shkrimtari i njohur
x
BREAKING NEWS

Demokratët morën sot goditjen e madhe, reagon Kreshnik Spahiu dhe bën deklaratën e fortë: Ja pse kjo parti duhet të shkrihet

Demokratët morën sot goditjen e madhe, reagon Kreshnik Spahiu dhe
x
BREAKING NEWS

Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat e rasteve me Covid në 24 orët e fundit në Shqipëri

Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat e rasteve me Covid
x
BREAKING NEWS

“Gërdeci është vrasje masive”/ GJKKO mbylli hetimet për Fatmir Mediun, shpërthen i revoltuar Erion Braçe dhe nuk lë gjë pa thënë: Mos guxoj kush të...(VIDEO)

“Gërdeci është vrasje masive”/ GJKKO mbylli hetimet
x
BREAKING NEWS

GJKKO mbylli hetimet për ish ministrin Fatmir Mediu, SPAK nuk humb kohë dhe bën lëvizjen urgjente, del kundër Gjykatës së Posaçme kundër Krimit dhe Korrupsionit dhe e paralajmëron

GJKKO mbylli hetimet për ish ministrin Fatmir Mediu, SPAK nuk humb
x
BREAKING NEWS

A do të hetohet Fatmir Mediu? GJKKO jep vendimin për ish ministrin

A do të hetohet Fatmir Mediu? GJKKO jep vendimin për ish ministrin
x
BREAKING NEWS

Arben Pëllumbi bën njoftimin me rëndësi, Partia Socialiste pritet të dalë në një konferencë urgjente

Arben Pëllumbi bën njoftimin me rëndësi, Partia Socialiste
x

Gossip

Gent Zenelaj flet hapur, tregon me çfarë përballet në audicionet për velinat e emisionit: Nuk i njohim kur...

Gent Zenelaj flet hapur, tregon me çfarë përballet në

Gentian Zenelaj i ftuar në emisionin “Bardh a Zi”, tregoi se kur hapin audicionet për velinat e emisionit ka raste kur vajzat nuk i njohin pasi kanë aplikuar me filtra Instagrami.

“Velinat përdorin aq filtra në Instagram sa ne nuk i njohim.”

Kurse, Xhensila Pere tha se të gjitha personazhet e shoëbiz-it janë sot copy paste për shkak të modeleve që “marketohen” në Instagram.

“Pjesa e mire janë modelet e reja të personave të palestruar e nga ana tjetër vajzat kanë krijuar një model fiks. Janë të gjitha personazhet e shoëbizz-it fotokopje, një hundë, një buzë, një vetull.”

 

Më të lexuarat