BREAKING NEWS

Tha se ai nuk ka qenë asnjëherë pjesë e Komitetit të Politikave, Murrizi ia numëron ‘një për një’ Bashës: Nuk isha as pjesë e GOPIT. Spurdhjak, s’ke b*** për…

Tha se ai nuk ka qenë asnjëherë pjesë e Komitetit të
x

Gossip

Genta Ismaili dhe i dashuri misterioz filmohen në momente private në një lokal, pamjet bëjnë xhiron e rrjetit (VIDEO)

Genta Ismaili dhe i dashuri misterioz filmohen në momente private në

Që prej ndarjes nga i fejuari shumë vite më parë, këngëtarja e njohur Genta Ismaili nuk kishte bërë asnjë histori tjetër publike. Ende nuk ka folur e nuk ka thënë gjë, por Prive ka publikuar një video në të cilën ajo vallëzon dhe shkëmben një puthje në buzë me të dashurin e saj ende misterioz.

Ata ndodhen në një lokal në Zvicër dhe ende nuk dihet kush është djali misterioz që ka në krah.

Më të lexuarat