BREAKING NEWS

Epidemiologu rrëzon Spitalin Amerikan: OBSH ka licencuar vetëm ISHP për analizat e COVID-19, privati nuk mund të kryejë teste

Epidemiologu rrëzon Spitalin Amerikan: OBSH ka licencuar vetëm ISHP
x

Gossip

Genta Ismajli në pritje të ëmbël? Del fotoja që zbulon gjithçka

Genta Ismajli në pritje të ëmbël? Del fotoja që zbulon

Së shpejti, Genta Ismajli dhe partneri i saj turk do të kurorëzohen me martesë dhe nëpër intervista apo rrjete sociale këngëtarja shqiptare është shprehur se ka gjetur dashurinë e jetës.

Ata kanë hapur një llogari të përbashkët në Instagram dhe pikërisht një foto e publikuar aty i bëri ndjekësit të mendojnë se Genta është shtatzënë për herë të parë.

Këngëtarja ka pozuar me partnerin i cili ka vendosur duart tek beli i saj, mirëpo vëmendjen e mori barku i Gentës.

Ai duket pak më i rrumbullakosur se zakonisht dhe kaq ka mjaftuar që fansat të shkruajnë në komente për shtatzëninë e këngëtares.

“Genta qenka shtatzënë”

“Urime për shtatzëninë tënde! Ti ke ndjekur zemrën! Mos të ta ndjejë për të tjerët!”

“Është shtatzënë?”- janë disa prej komenteve në foto.

 

Genta Ismajli në pritje të ëmbël? Del fotoja që zbulon