BREAKING NEWS

Ndërkombëtarët japin alarmin: Lidhjet me gjyqësorin po shpëtojnë politikanët nga burgu, Rama-Basha promovojnë vetëm besnikët, LSI parti familjare

Ndërkombëtarët japin alarmin: Lidhjet me gjyqësorin po
x

Gossip

Genta Ismajli zbulon veprimin e ‘çmendur’ që ka bërë biznesmeni turk ndaj saj (FOTO)

Genta Ismajli zbulon veprimin e ‘çmendur’ që ka

Këngëtarja e njohur Genta Ismajli po shijon një romancë me biznesmenin turk Husein Usta, i cili para disa muajsh i propozoi martesë. Shpesh herë publikojnë fotografi ku tregojnë se janë shumë të dashuruar dhe nuk ndahen në asnjë moment nga njëri-tjetri.

Biznesmeni i ka vënë vulën dashurisë duke bërë një gjest që i tregon Gentën se do të mbetet gjithmonë pjesë e jetës dhe trupit të tij. Ai ka bërë tatuazh emrin e këngëtares shqiptare në krahun e tij.

Biznesmeni i bën shpeshherë dhurata luksoze Genta Ismajlit dhe këngëtarja i ndan gjithmonë me ndjekësit e saj.

Genta Ismajli zbulon veprimin e ‘çmendur’ që ka