Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Georgina e Cristiano Ronaldos shfaqet me bikini të kuqe, do habiteni sa pëlqime ka marrë njëherësh (FOTO)

Postuar: 20/03/2019 - 16:06

Mjafton një kostum i kuq për të treguar fizikun e Georgina Rodriguez. Partnerja e Christiano Ronaldos ka ditur se si të bëjë për vete ndjekësin e saj në rrjetet sociale, falë stilit të saj të jetës duke arritur kuotën e 9.8 milionëve dhe duke tërhequr vëmendjen e firmave të modës.

E fundit është pikërisht Yamamay që e ka zgjedhur atë si imazh të fushatës së re SS19. Fotoja e parë me bikini i ka kaluar në pak orë një milion like.

Merita i takon formave të saj të bukura dhe fytyrës manjetike. Georgina Rodriguez interpreton thjesht vetveten, një grua e pavarur në mendime ashtu si mënyra e saj e jetës, një grua e lirë dhe sensuale në të njëjtën kohë.

Bukuria mesdhetare e 25-vjeçares së shpejti do të shfaqet në të gjitha tabelat e reklamave të firmës së njohur të të brendshmeve. Për momentin le të shijojmë këto pamje të vjedhura nga backstage…

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 17/06/2019 - 08:00

“Në Shqipëri të flasësh për mjedisin, shëndetin apo mbrojtjen e natyrës je alien ose i çmendur por ndërkohë qe ne bëhemi copash për 30-qershorin, toka dhe deti helmohet çdo sekondë në këtë vend të bekuar!”

Postuar: 17/06/2019 - 07:52

Këngëtarja dhe moderatorja shumë e dashur për publikun Rozana Radi këtë fundjavë ishte në jug të

Postuar: 17/06/2019 - 07:18

Rezarta është nënë e tre fëmijëve, dy vajza dhe një djalë, por për shkak të problemeve të em

Postuar: 16/06/2019 - 19:55

Atë e njohin të gjithë për rolet e tij të panumërta në ‘Portokalli’ ku ka spikatur me

Postuar: 16/06/2019 - 17:49

Në emisionin 'E Diell' ishin të ftuar dy aktorët e Portokallisë Florian Binaj dhe Ledio L

Postuar: 15/06/2019 - 23:52

Sekretarja e Përgjithshme e Këshillit të Bashkëpunimit Rajonal, Majlinda Bregu ka ndarë në rrjete

Postuar: 15/06/2019 - 23:08

Altin Celmeta është ndër fotografët më të mirë në Shqipëri, i cili punon edhe si pedagog në Akade