BREAKING NEWS

“FBI”-ja shqiptare nis punën më 1 shtator, zbardhen detajet ku do të jetë selia

“FBI”-ja shqiptare nis punën më 1 shtator, zbardhen
x

Gossip

Georgina Rodriguez një nënë shembullore, ja çfarë bën për fëmijët e Ronaldos (FOTO)

Georgina Rodriguez një nënë shembullore, ja çfarë

Ajo ka publikuar foto të ndryshme gjatë pushimeve në jahtin luksoz.

Por, e dashura e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez ka vendosur të ndajë edhe disa fotografi të tjera ndërsa shihet së bashku me familjen e saj.

26-vjeçarja është parë e veshur me bikini, ndërsa pranë saj qëndronin futbollisti i njohur dhe katër fëmijët.

Gerogina është shfaqur më e lumtur në krah të pjesëtarëve të familjes. Në fotot e publikuara shihet qartë kujdesi që ajo tregon ndaj të miturve, edhe pse 3 prej tyre nuk janë fëmijët e saj biologjikë.

Ronaldo dhe Georgina po paguajnë 33 mijë euro qira në javë për të qëndruar në jaht.

Georgina Rodriguez një nënë shembullore, ja çfarëGeorgina Rodriguez një nënë shembullore, ja çfarë