BREAKING NEWS

“Ju heqim non gratat”/ Skandali i McGonigal, "bomba" nga Milaim Zeka: Ja premtimi për Gjykatën e Hagës

“Ju heqim non gratat”/ Skandali i McGonigal, "bomba" nga
x
BREAKING NEWS

Sherr mes disa të rinjve në një lokal, raportohet për të plagosur

Sherr mes disa të rinjve në një lokal, raportohet për
x
BREAKING NEWS

Ngjarja tronditëse në Gramsh, flet kryeplaku i fshatit: Jemi të shokuar, na ka lënë pa fjalë

Ngjarja tronditëse në Gramsh, flet kryeplaku i fshatit: Jemi të
x
BREAKING NEWS

Autori pastroi gjakun dhe mbuloi trupat e viktimave, zbardhen detaje të reja për ngjarjen e rëndë në Gramsh

Autori pastroi gjakun dhe mbuloi trupat e viktimave, zbardhen detaje të
x
BREAKING NEWS

E rëndë/ I riu u ther me thikë në 2 të mëngjesit te Sheshi Skënderbej, policia del me thirrjen e rëndësishme për qytetarët

E rëndë/ I riu u ther me thikë në 2 të mëngjesit
x
BREAKING NEWS

Sëmuret Edi Rama, kryeministri mungon në eventin e rëndësishëm, zbardhen me shpejtësi detajet

Sëmuret Edi Rama, kryeministri mungon në eventin e
x
BREAKING NEWS

Tragjedia në Gramsh/ Hapen dyert e mortit në shtëpitë e viktimave, fqinji rrëfen situatën mes vëllezërve

Tragjedia në Gramsh/ Hapen dyert e mortit në shtëpitë e
x
BREAKING NEWS

Gazetari Robert Papa zbulon arsyen pse SHBA nuk e shpall dot non grata Edi Ramën: Është një goditje e madhe

Gazetari Robert Papa zbulon arsyen pse SHBA nuk e shpall dot non grata Edi
x

Gossip

Gerard Pique po rikthehet me Shakirën? E bujshme ajo që po ndodh me ish-futbollistin e Barcelonës

Gerard Pique po rikthehet me Shakirën? E bujshme ajo që po ndodh me

Viti i kaluar ka qenë shumë i ndërlikuar për ish-futbollistin Gerard Piqué dhe të dashurën e tij Clara Chia , dhe ka qenë aq i vështirë sa që tashmë po përflitet për një ndarje të mundshme mes çiftit, një romancë që doli në dritë këtë vit dhe më pas, vetëm pas pak muajsh thuhet se ata janë drejt ndarjes.

Sipas disa publikimeve në Spanjë, ka disa arsye pse Clara Chia nuk ndihet më rehat në marrëdhënien e saj me Pique, i cili përveç marrëdhënieve dhe çështjeve të punës, duhet të marrin pjesë dhe të kujdesen fëmijët e tij, Sasha dhe Milan, të cilët së shpejti do të largoheshin për të jetuar me nënën e tij, këngëtaren kolumbiane Shakira, në Shtetet e Bashkuara.

Për shkak të pabesive , problemeve dhe ndarjes nga Shakira, përveç luftës për kujdestarinë e fëmijëve të tyre, duket se e dashura e tij nuk e ka duruar dot ritmin apo presionin mediatik dhe është afër për t'i thënë lamtumirë marrëdhënies me Piqué.

Pse ka probleme mes Gerard Pique dhe Clara Chia?

Ndër versionet që flasin për një ndarje të mundshme mes çiftit është se 23-vjeçarja nuk i ka duruar ngacmimet e mediave, të cilët i kanë ndjekur në çdo moment për të marrë pamje të tyre së bashku, sidomos kur thashethemet për tradhtinë që u ngritën ndaj ish-lojtari të Barcelonës. Përveç kësaj, flitet për një gjoja favorizim ndaj saj në kompaninë Kosmos, në pronësi të Piques. Po ashtu dhe bezdisje për gjithë afrimin mes tij dhe Shakirës ditët e fundit për t'i dhënë fund negociatave për kujdestarinë e fëmijëve të tyre.

Të tjerë thonë se çiftit i është mjaftuar të qenit bashkë dhe se nuk po kalojnë mirë bashkë. Ndërsa kjo ndodh, Pique është parë më shumë me fëmijët dhe nënën e tij sesa me Clara Chia, me të cilën duket i largët.