Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Getoar Selimi revoltohet me ata që e urrejnë: Kam vetëm dy gjëra për ju

Postuar: 18/08/2018 - 12:39

Getoar Selimi është një prej reperave shqiptar më të sukseshëm i njohur ndryshe si më i madhi në vend(MMV), i cili tërheq vëmendjen e fansave jo vetëm më projektet e tij muzikore, por edhe me jetën e tij luksoze. Pushimet super luksoze dhe veshjet super të shtrenjta janë ato që e karakterizojnë Getoarin, por edhe bashkëshorten e tij Marina Vjollca.

 
 
Mirëpo jo të pakta janë rastet që ai xhelozohet si për arritjet e tij artistike, por edhe për jetën luksoze që bën. Me sa duket kjo gjë e ka revoltuar Getoarin dhe mbrëmjen e djeshme ai ka postuar në Instastory dy thënie të cilat vijnë si një kundërpërgjigje ndaj gjithë atyre që e xhelozojnë, apo e urrjenë atë.
 
 
“Kur personat që ti nuk i njeh të urrejnë, kjo ndodh kur ti je më i miri”, shkruhet në njërin prej postimeve të tij.
 
 
Por Getoari nuk mjaftohet me kaq dhe ka bërë edhe një postim të dytë ku shkruan:
 
“Urrejtësit, njerëzit që në fshehtësi dëshirojnë të jenë ju”, shkruan Getoari në postimin e tij të dytë.
 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 0

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 21/09/2018 - 21:58

Sipas orarit të paraparë, tashmë ka nisur dasma e madhe e Gjikos dhe Elita Rudit.Çifti po kurorëzojnë dashurinë e tyre në prani të shumë të ftuarve.

Postuar: 21/09/2018 - 21:41

Tea Zhuli dhe Kristi Becka janë dy personazhe që u njohën brenda mureve të reality show “Bi

Postuar: 21/09/2018 - 21:34

Personazhi mjaft i njohur për publikun, Robert Aliaj ka ardhur me një rrëfim ndryshe.

Postuar: 21/09/2018 - 21:07

Thashethemet e shtatzënisë po qarkullojnë rreth Meghan Markle dhe Prince Harry.Këtë javë, psikolo

Postuar: 21/09/2018 - 20:46

Arian Çani ka nisur një sezon tjetër dhe çdo të premte, për disa orë rresht mban të mbërthyer pub

Postuar: 21/09/2018 - 20:35

 Moderatori i njohur është kthyer pas vite më parë, kur ishte ende fëmijë.

Postuar: 21/09/2018 - 20:22

Aktori i njohur Behar Mera ka prezantuar një pjesëtar shumë të shtrenjtë e të dashur të familjes