BREAKING NEWS

Përçarja e thellë brenda PD-së së vulës, vjen reagimi i parë i deputetit demokrat pas dorëheqjes

Përçarja e thellë brenda PD-së së vulës, vjen
x
BREAKING NEWS

Sot pretenca për Mediu, Gjykata merr vendimin e papritur për ish-ministrin

Sot pretenca për Mediu, Gjykata merr vendimin e papritur për
x
BREAKING NEWS

“Takoi bashkëpunëtorë në Durrës dhe...”/ Klodiana Lala zbulon lëvizjet e fundit të Vangjush Dakos pak para arrestimit nga SPAK

“Takoi bashkëpunëtorë në Durrës dhe...”/
x
BREAKING NEWS

Thellohet përçarja e opozitës, kërcënohet Gaz Bardhi: Grupimi paramilitar po hedh në erë PD-në

Thellohet përçarja e opozitës, kërcënohet Gaz Bardhi:
x
BREAKING NEWS

Emrat/ Tensionet në PD, dy deputetë japin dorëheqjen nga Kryesia

Emrat/ Tensionet në PD, dy deputetë japin dorëheqjen nga Kryesia
x
BREAKING NEWS

SPAK arreston dy zyrtarë brenda Drejtorisë së Burgjeve

SPAK arreston dy zyrtarë brenda Drejtorisë së Burgjeve
x
BREAKING NEWS

Nga ndërtimi i pallatit pa leje në qendër të Durrësit te tenderi me vlerë 22 mln lekë, Klodiana Lala zbardh dosjen e plotë që ‘fundosi’ ish-kryebashkiakun Vangjush Dakon

Nga ndërtimi i pallatit pa leje në qendër të Durrësit
x
BREAKING NEWS

Mbledhja e Kryesisë/ Zbardhen emrat e deputetëve dhe anëtarëve që votuan pro dhe kundër hapjes së garës për kreun e PD

Mbledhja e Kryesisë/ Zbardhen emrat e deputetëve dhe
x

Gossip

"Gjëja që të eksiton më shumë te Luizi?"/ Oltës i bie pyetja me spec, ja si u përgjigj moderatorja, ndërsa aktorja tregon çfarë e 'çmend' tek këngëtari: Nuk kam parë çun që...

"Gjëja që të eksiton më shumë te Luizi?"/

Olta dhe Kiara u janë përgjigjur një sërë pyetjesh të përgatitura nga vëllai i madh gjatë qëndrimit në suitën e improvizuar në shtëpinë e “Big Brother VIP”.

Mes pyetjeve ishin dhe disa me “spec”, teksa njëra prej tyre ishe se çfarë i eksitonte vajzat më shumë tek Luizi.

“Puthja”-  u përgjigj Kiara.

Nga ana tjetër, Olta deklaroi se Luizi i duket shumë tërheqës kur kërcen dhe sipas saj është gjëja më e bukur që ai ka.

“Tani nuk mund të flas unë për këtë gjë, sepse nuk më eksiton më asgjë, por gjëja më e bukur që ka ai njeri është kur kërcen. S’kam parë çun që të kërcejë aq bukur. Kërcen yll”- tha Olta.