Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

“Gjeorgjia paska marrë Olti Currin për Eurovizion”, habit këngëtarja e njohur shqiptare me postimin: S’po më besohet që shkove para meje (Foto)

Postuar: 15/05/2019 - 13:41

Këngëtarja Rovena Dilo ka publikuar në Instagram një foto të këngëtarit që përfaqëson Gjeorgjinë në Eurovizion, për të cilin shprehet se është sozia e Olti Currit.

“Gjeorgjia paska marre Olti Currin për Eurovizion . Olti s’po m’besohet që shkove para meje”, shkruan Dilo bashkangjitur foton.

E në fakt këngëtari ngjan paksa me Currin.

Kujojmë që Shqipëria do të përfaqësohet nga këngëtarja Jonida Maliqi, e cila do të performojë e 14-ta në natën e dytë të festivalit. ‘Ktheju Tokës’ është kënga e Jonidës që flet për të gjithë ata që janë larguar nga atdheu i tyre.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 21/08/2019 - 09:29

Modelja e njohur Adrola Dushi është komentuar gjatë në mediat rozë jo vetëm për karrierën e saj si modele por edhe përsa i përket jetës së saj private.

Postuar: 20/08/2019 - 23:34

Kategoria Superiore starton ditën e premte dhe me fillimin e kampionatit startojnë emisionet spor

Postuar: 20/08/2019 - 23:15

Biznesmeni i njohur shqiptar, Elton Ilirjani u bë i njohur për publikun shqiptar kur ai deklaroi

Postuar: 20/08/2019 - 23:03

Rudina Magjistari është një nga moderatoret më të njohura të ekranit shqiptar.

Postuar: 20/08/2019 - 20:21

Këngëtari Flori Mumajesi është shfaqur për herë të parë në publik pas lajmeve për gjendjen e tij

Postuar: 20/08/2019 - 19:06

Redona Koci cilësohet si një nga femrat më joshëse, ndërsa komentohet shpesh edhe për format e sa

Postuar: 20/08/2019 - 17:20

Reperi shqiptar Arkimed Lushaj, i njohur ndryshe si Stresi ka zgjedhur të përcjellë një tjetër me