BREAKING NEWS

Zgjedhjet po afrojnë! Yuri Kim shkund politikën shqiptare: Do të mbani përgjegjësi për...

Zgjedhjet po afrojnë! Yuri Kim shkund politikën shqiptare: Do të
x

Gossip

Gjesti i Andit në takimin me Melisën shtang konkurrentët: M'u duke si gocë

Gjesti i Andit në takimin me Melisën shtang konkurrentët:

Në puntatën e sotme të "Përputhen" u transmetua takimi mes Andit dhe Melisës, i cili i habiti të gjithë konkurrentët.

Që në pjesën e parë të takimit, Andi i kërkoi Melisës të ruante distancën. Madje ai kishte marrë metër me vete, për t'u siguruar që do të ishin 1 metër larg njëri-tjetrit.

"Kisha siklet, mos po na bën siç bënte me Fationin dhe doja të sigurohesha", u shpreh Andi, i cili më tej shtoi se ishte në formën e batutës. Megjithatë, gjesti i tij nuk u prit mirë nga konkurrentët e tjerë.

"M'u duke sikur të ishe ti goca", i tha moderatorja Bora Zemani.

Më të lexuarat