BREAKING NEWS

‘Koha nuk pret’, Jozefina Topalli prezanton “Lëvizjen për Ndryshim”: Ka vetëm dy mundësi në jetë!

‘Koha nuk pret’, Jozefina Topalli prezanton “Lëvizjen
x

Gossip

Gjiko dhe Elita po presin binjakë? Zbulohet e vërteta

Gjiko dhe Elita po presin binjakë? Zbulohet e vërteta

Gjiko dhe Elita shumë shpejt do bëhen prindër për herë të dytë. Ndonëse moderatorja seksi është munduar ta fshehë, lart e poshtë, me ose padashje kanë qarkulluar foto e video të Elitës, ku bie në sy barku i saj i rrumbullakosur.

Pak ditë më parë Gjiko publikoi një video, ku shihej në kuzhinë me Elitën teksa fansave nuk u ka shpëtuar barku i rrumbullakosur i moderatores të cilin Gjiko nuk është munduar ta fshehë.

Ditët e fundit në media u përfol se Gjiko dhe Elita po presin binjakë, por ky lajm duke të jetë i pavërtetë.

Sipas asaj që u raportua ditën e sotme në emisionin “Prive” ata do bëhen prindër të një bebushi të vetëm dhe lajmin e shtatzënisë së bashku me gjininë do e ndajnë në një festë që pritet të organizojnë së shpejti.

Nuk dihet ende nëse Zëri do bëhet me një motër apo vëlla, por le të durojmë edhe pak.

Më të lexuarat