BREAKING NEWS

Videoja e Marinës Amerikane: "Ata janë mes nesh". Pentagoni konfirmon: "Imazhe autentike", këtu janë alienët

Videoja e Marinës Amerikane: "Ata janë mes nesh". Pentagoni
x

Gossip

Gjithmonë e bukur dhe seksi, nuk e merrni dot me mend sa vjeçe bën Fjolla Morina! Surprizohet nga bashkëshorti dhe vajza

Gjithmonë e bukur dhe seksi, nuk e merrni dot me mend sa vjeçe

Fjolla Morina feston sot ditëlindjen e saj të 42-të dhe urimet për të saj kanë vërshuar në rrjetet sociale. Pas ngjarjeve që bënë bujë, këngëtarja është larguar nga “Instagram-i”, mirëpo kjo nuk i ka penguar njerëzit e saj të dashur që të ia urojnë ditëlindjen.

Nëpërmjet një postimi, bashkëshorti i saj, Fisnik Sylja ka uruar Fjollën me një foto të tyre, krahas së cilës ka shkruar: “Gëzuar ditëlindjen jeta ime”.

Pas Fisnikut ka qenë vajza e madhe e Fjolla Morinës e cila ka uruar të ëmën në Instagram.

Feston ditëlindjen nga arratia, Fjolla Morina merr urimet më të

“Mami, nuk mund të tregoj se sa e bekuar ndihem duke të pasur ty në jetën time. Ti ke qenë atje për mua në çdo ulje dhe ngritje rimen. Më ke frymëzuar dhe motivuar që të jem përfaqësimi më i mirë i familjes sonë. Gëzuar ditëlindjen shembulli im! ?? Tdon Maca jote mami”, ka shkruar Lediana.