Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Gjuan letrën me këmbë në trasmetim direkt, vajza e Valbona Selimllarit kritikon Alketa Vejsiun

Postuar: 20/03/2019 - 16:31

‘Në kurthin e Piter Pan’ është një ndër emisionet ku prezenca e fëmijëve e bën këtë emision më të pëlqyer.

Ata vendosen në rolin e gazetarit, duke i drejtuar pyetje një të ftuari VIP.  Një nga fëmijët e panelit është dhe vajza e ish-missit Valbona Selimllarit, Vivien.

Në një moment ajo ka kritikuar Alketën duke i thënë që të hedhësh letrat ashtu është gabim. E ndërsa Alketa i është përgjigjur  se qëkur ishte e vogël sillej si djalë.

'Kur isha e vogël luaja me letrat sikur ishin top futbolli. Dhe kur mbaroj me skenarin bëj të njëjtën gjë. Më falni për mungesën por atje ka një kosh, është një vajzë që kujdeset, op (hedh letrën me këmbë) dhe e merr një gocë dhe e çon aty tek vendi’, tha moderatorja.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 20/04/2019 - 16:43

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga është një ndër emrat më të njohur të showbizit shqiptar, e cila vazhdimisht publikon në profilin e saj në Instagram foto e video me të voglin e saj, Fernandon.

Postuar: 20/04/2019 - 15:50

Aktori i njohur, ka treguar mbrëmjen e djeshme se përse nuk dëshiron të largohet nga Shqipëria.

Postuar: 20/04/2019 - 14:58

Këngëtarja me famë botërore dhe shumë e dashur edhe për publikun shqiptar Adele, ka konfirmuar nd

Postuar: 20/04/2019 - 12:34

Adi Krasta është një ndër emrat më të njohur të ekranit shqiptar, i cili në profilin e tij në Ins

Postuar: 20/04/2019 - 11:40

U ndodh shpesh personazheve të njohur të ekranit që të përballen me komente apo mesazhe të pakënd

Postuar: 20/04/2019 - 10:59

Ajo konsiderohet si vajza e motit më seksi në botë.

Postuar: 20/04/2019 - 10:18

Gjyshja e  Besit, Ija që të gjithë e njohim festoi mbrëmjen e djeshme 80 vjetorin.