BREAKING NEWS

Robert Papa zbulon gafën e madhe që Yuri Kim bëri në festën e pavarësisë së Amerikës: Është e turpshme

Robert Papa zbulon gafën e madhe që Yuri Kim bëri në
x
BREAKING NEWS

“Sot një ëndërr e madhe mu bë realitet”, Kreshnik Spahiu jep lajmin e madh: Faleminderit Zot

“Sot një ëndërr e madhe mu bë realitet”,
x
BREAKING NEWS

Vijojnë shifrat e larta në vend, Ministria e Shëndetësisë zbulon sa infektime dhe humbje jete janë shënuar në 24 orët e fundit nga COVID

Vijojnë shifrat e larta në vend, Ministria e
x
BREAKING NEWS

“Pushtimi” i Shqipërisë nga i nxehti afrikan, moti bën kthesën e madhe javën e ardhshme, ja çfarë pritet të ndodhë

“Pushtimi” i Shqipërisë nga i nxehti afrikan, moti
x
BREAKING NEWS

A do të ndodhë ribashkimi Meta-Berisha? Gazetari Robert Papa bën deklaratën e fortë për dy politikanët

A do të ndodhë ribashkimi Meta-Berisha? Gazetari Robert Papa bën
x
BREAKING NEWS

Temperaturat përvëluese nuk do të zgjasin shumë, moti bën kthesën e papritur, ja çfarë na pret javën e ardhshme

Temperaturat përvëluese nuk do të zgjasin shumë, moti
x
BREAKING NEWS

“Mos na prekni...",aleati i Putinit kërcënon me hakmarrje Perëndimin: Do ta merrni përgjigjen në vetëm një sekondë!

“Mos na prekni...",aleati i Putinit kërcënon me hakmarrje
x
BREAKING NEWS

“U mbars mali dhe polli një mi”/ Ilir Demaliaj ngre alarmin dhe zbulon prapaskenat e protestës së 7 korrikut: Rama nuk do të ishte i qetë nëse...

“U mbars mali dhe polli një mi”/ Ilir Demaliaj ngre alarmin dhe
x

Gossip

“Gjynah Arbori, kur të rritet do të shikojë ça mami ka pas”/ Pas takimit me Donald Veshajn “masakrohet” Bora Zemani: Paske qenë një femër e ulët, pa karakter (FOTO)

“Gjynah Arbori, kur të rritet do të shikojë ça mami

Ndërsa shumë fansa prisnin me padurim rikthimin e Bora Zemanit me Donald Veshajn, shumë të tjerë nuk e kanë pritur mirë dhe janë shprehur të zhgënjyer ndaj moderatores. Kjo vihet re nga komentet e shumta që ka marrë krahas fotove që sapo ka publikuar nga sfilata e djeshme së Valdrin Sahitit.

Të shumtë i kanë cilësuar të gjithë ngjarjet që kanë ndodhur gjatë muajve të fundit si një “lojë për vëmendje”, ndërsa nuk kanë nguruar t’i kujtojmë dhe romancën që lindi mes aktorit të humorit dhe këngëtares Beatrix Ramosaj gjatë kohës që ishin në Big Brother VIP.

Kujtojmë që ish çifti janë parë pranë njëri-tjetrit në një tavolinë pas sfilatës së stilistit nga Kosova. Ndonëse, moderatorja tha pak javë më parë se mes tyre nuk ka asgjë, veprimet e fundit lënë vend për dyshime. Ndërkohë, ende nuk ka një një reagim zyrtar nga ana e dyshes.

“Gjynah Arbori, kur të rritet do të shikojë ça mami “Gjynah Arbori, kur të rritet do të shikojë ça mami “Gjynah Arbori, kur të rritet do të shikojë ça mami “Gjynah Arbori, kur të rritet do të shikojë ça mami “Gjynah Arbori, kur të rritet do të shikojë ça mami “Gjynah Arbori, kur të rritet do të shikojë ça mami “Gjynah Arbori, kur të rritet do të shikojë ça mami 

 

Më të lexuarat