BREAKING NEWS

“Lamtumirë Komandanti i QBO”/ Ndahet papritur nga jeta koloneli i njohur, Petro Koçi jep lajmin e hidhur: Parajsa u takon burrave si ti!

“Lamtumirë Komandanti i QBO”/ Ndahet papritur nga jeta koloneli
x

Gossip

“Gjysma ime”, Rezarta publikon pamjet nga pushimet me Ermalin në jahtin luksoz

“Gjysma ime”, Rezarta publikon pamjet nga pushimet me Ermalin

Çifti Rezarta dhe Ermal Hoxha kanë nisur pushimet. Ata ndodhen së bashku me vajzën në jug të Shqipërisë, teksa po i kalojnë pushimet në një jaht luksoz. Gjatë këtyre ditëve Rezarta ka postuar vazhdimisht foto e video që kanë marrë të gjithë vëmendjen, por postimi më i fundit është shumë i veçantë.

Rezarta ka ndarë një video ku shfaqet duke e puthur e përkëdhelur bashkëshortin, teksa i shpreh dashurinë publikisht.

“Gjysma ime”, shkruan Rezarta krah videos që përmbledh në pak sekonda pushimet e tyre.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Rezarta Shkurta (@rezartashkurta) on