BREAKING NEWS

Spastrimet në PS, Rama fut në lista ministrat jo deputetë, zv/ministra, drejtorë e ish-anëtarë të LSI, zbulohen emrat që spostojnë veteranët

Spastrimet në PS, Rama fut në lista ministrat jo deputetë,
x

Gossip

Goditi Fatjonin me shuplakë dhe u largua nga emisioni, veprimi i Anës jashtë studios do t’ju habisë, ja çfarë i bëri gazetares që e ndoqi pas... (VIDEO)

Goditi Fatjonin me shuplakë dhe u largua nga emisioni, veprimi i Anës

Të premten e kaluar, emisioni “Për’Puthen” ishte padyshim një nga puntatat më interesante. Emisioni nisi me takimin e Fatjoit dhe Melisës, ndërsa ‘startoi’ edhe xhelozia e Anës. Pas takimit të dyshes, Ana e revoltuar nisi të lexonte dhe ‘romanin’ e saj, ku shprehte zhgënjimet që kishte për Fatjonin. Duke lexuar vetëm fillimin e tekstit, drejtuesja e programit e ndërpreu për shkak të kohës, teksa Ana ka bërë një veprim që solli mjaft reagime dhe debate. Ana pasi ngrihet nga karrigia, godet me shuplakë Fatjonin dhe largohet nga emisioni. Pasi largohet një nga gazetaret mundohet që të filmojë Anën dhe e ndjek nga pas. Por dhe aty Ana, tregon ‘forcë’, ndërsa mundohet që të hedh telefonin e gazetares.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Faqja e vetme zyrtare (@perputhen_tch)

Më të lexuarat