BREAKING NEWS

‘Koha nuk pret’, Jozefina Topalli prezanton “Lëvizjen për Ndryshim”: Ka vetëm dy mundësi në jetë!

‘Koha nuk pret’, Jozefina Topalli prezanton “Lëvizjen
x

Gossip

Grabitet aktorja e njohur shqiptare, personi i armatosur futet në banesë dhe rrëmben sendet me vlerë

Grabitet aktorja e njohur shqiptare, personi i armatosur futet në

Arta Elezaj është një ndër aktoret më të dashura për publikun shqiptar.
Bukuroshen e kemi njohur në serialin ‘O sa mirë’, por edhe në spektaklin e humorit ‘Duplex’.

Aktorja mbrëmjen e djeshme ka rënë pre e një grabitje. Bëhet me dije se persona të armatosur kanë hyrë në banesën e saj rreth orës 23:45 dhe kanë grabitur shtëpinë e aktores.

Arta jentonte në shtëpi së bashku me një person tjetër, emri i të cilës nuk bëhet me dije për arsye konfidenciale.

Mësohet se aktores i kanë grbitur stoli ari dhe dy ora, mirëpo nuk dihet ende vlera totale.

Ndërkohë, aktorja nuk ka folur ende rreth kësaj ngjarje.

Më të lexuarat