BREAKING NEWS

‘Tërmet’ në PD, Lulzim Basha i jep postin e rëndësishëm Roland Bejkos

‘Tërmet’ në PD, Lulzim Basha i jep postin e
x
BREAKING NEWS

“Nuk jeni ishull i pavarur”, Manja prezanton drejtorin e Shërbimit të Provës dhe i jep urdhrat e prerë: Nuk jeni të paprekshëm, porosia ime një dhe e vetme!

“Nuk jeni ishull i pavarur”, Manja prezanton drejtorin e
x
BREAKING NEWS

Helidon Bushati dha dorëheqjen, Lulzim Basha bën lëvizjen urgjente, ia beson Shkodrën krahut të tij të djathtë (EMRI)

Helidon Bushati dha dorëheqjen, Lulzim Basha bën lëvizjen
x
BREAKING NEWS

“Ky është skandal e shkuar skandalit”, Klodiana Lala plas ‘bombën’: Gjella e prishur që po gatuhet nga...

“Ky është skandal e shkuar skandalit”, Klodiana Lala plas
x
BREAKING NEWS

Ç’do të bëjë Berisha tani që gjykata njohu Bashën kryetar të PD-së? Spartak Ngjela nxjerr prapaskenat dhe bën paralajmërimin e fortë: Saliu do...

Ç’do të bëjë Berisha tani që gjykata njohu
x
BREAKING NEWS

Lufta në PD/ Spartak Ngjela bën parashikimin e bujshëm, tregon çfarë do ndodhë me Lulzim Bashën

Lufta në PD/ Spartak Ngjela bën parashikimin e bujshëm, tregon
x
BREAKING NEWS

E papritur/Tjetër krisje brenda PD-së, Helidon Bushati dorëhiqet nga roli i Drejtuesit Politik për Qarkun e Shkodrës: Pas një reflektimi të thellë... (DEKLARATA)

E papritur/Tjetër krisje brenda PD-së, Helidon Bushati dorëhiqet
x
BREAKING NEWS

Vrasja e bujshme e ish policit Santiago Malkos/ GJKKO merr vendimin, ja sa vite burg caktohet për autorin

Vrasja e bujshme e ish policit Santiago Malkos/ GJKKO merr vendimin, ja sa vite
x

Gossip

Graniti e zbulon për herë të parë: Këto dy banorë të 'Big Brother VIP' më kanë zhgënjyer

Graniti e zbulon për herë të parë: Këto dy banorë

Granit Cana ka dhënë së fundmi një intervistë për “Prive”, ku ka treguar dy ndër banorët që e kanë zhgënjyer nga Big Brother VIP.

Ai ka përmendur emrin e Arjolës dhe Arditit, të cilët sipas tij kanë “shpikur” histori në lidhje me të.

“Kur kam dalë jashtë jam zhgënjyer pak nga Arditi dhe Arjola, për shkak se kanë shpik gjëra për mua gjasme më njohin. Realisht unë me Arditin në Big Brother nuk kam ndenjur asnjëherë, me Arjolën për shkak të shoqërisë kemi pirë kafe 2-3 herë, por nuk është se jemi njoh aq mirë. Kam dëgjuar nga Arjola sikur unë gjasme ja kam lënduar një shoqe, por kur e kuptova se për kë është fjala, unë me shoqen e saj kam dalë 2-3 brenda vitit. Nuk ka qenë as lidhje as lëndim. Këto gjëra më kanë ulur pikë aty brenda se publiku i ka besuar", ka treguar Graniti.

Më të lexuarat