BREAKING NEWS

Dy ditë para Kuvendit të Berishës, Yuri Kim zbulon arsyen e vizitës së Escobar në Tiranë dhe jep mesazhin e fuqishëm

Dy ditë para Kuvendit të Berishës, Yuri Kim zbulon arsyen e
x
BREAKING NEWS

Ndizet situata, demokratët nxjerrin emrin e “përfaqësuesit” të Tom Doshit që mbështet Berishën, Bejko paralajmëron sulm të selisë pas 11 dhjetorit

Ndizet situata, demokratët nxjerrin emrin e
x
BREAKING NEWS

Zbardhet strategjia antikorrupsion e SHBA, dhjetra politikanë rrezikojnë sekuestrim pronash e bllokim llogarish, Kim e Blinken paralajmërojnë reprezalje

Zbardhet strategjia antikorrupsion e SHBA, dhjetra politikanë
x
BREAKING NEWS

Mimi Kodheli: Bullgaria të heqë veton dhe të hapë rrugën e integrimit, Tirana nuk do kërkojë ndarje nga Shkupi, kemi mësuar nga gabimet e njëri-tjetrit

Mimi Kodheli: Bullgaria të heqë veton dhe të hapë
x
BREAKING NEWS

SHBA bën lëvizjen e papritur para Kuvendit të Berishës

SHBA bën lëvizjen e papritur para Kuvendit të Berishës
x

Gossip

VIDEO/ Graniti merr vendimin drastik ndaj Fifit, këngëtarja e njohur shpërthen në lot dhe bën gati valixhet për të lënë shtëpinë e 'Big Brother Vip', banorët vihen menjëherë në lëvizje

VIDEO/ Graniti merr vendimin drastik ndaj Fifit, këngëtarja e njohur

Kur dukej se gjithçka po shkonte për bukuri mes Granitit dhe Fifit në “Big Brother”, kosovari i ka prerë shpresat këngëtares mbrëmjen e djeshme pas emisionit.

Të dy e kanë përjetuar shumë keq këtë situatë e madje Fifi ka kaluar një moment ankthi e ka bërë gati valixhet për të lënë shtëpinë, por banorët e tjerë e kanë qetësuar.

“Të dua shumë si person”, është shprehur Graniti të cilin Fifi nuk e ka lënë të mbarojë fjalinë dhe është larguar e mërzitur.

Graniti gjithashtu është shfaqur shumë i prekur kur e ka ndarë me banorët e tjerë këtë ngjarje.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Më të lexuarat