BREAKING NEWS

Do kandidojë në Durrës përballë Bashës? Vjen reagimi i papritur i kryeministrit Rama: Mos hapni llafe kot. Ja cilin qytet kam zgjedhur

Do kandidojë në Durrës përballë Bashës? Vjen
x

Gossip

Greg Rama feston ditëlindjen, sa vjeç mbush djali i kryeministrit

Greg Rama feston ditëlindjen, sa vjeç mbush djali i kryeministrit

Greg Rama, djali i kryeministrit të vendit ka festuar dje ditëlindjen. Gregu mbush 30 vjeç sot dhe deri më tani ai nuk ka zgjedhur të postojë foto apo video rreth kësaj dite të veçantë.

Edhe pse në media atij nuk i pëlqen të ndajë copëza nga e përditshmja e tij, herë pas here Gregu zbulon detaje, por duket se këtë 30 vjetor ai ka preferuar ta fstojë larg mediave sociale.

Ajo që ka munguar gjithashtu ditën e sotme ka qenë edhe një urim publik nga babai i tij, kryeministrit Rama.