Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

“Grek apo shqiptar?” Renato Mekolli habit moderatoren e Top Channel me përgjigjen

Postuar: 15/11/2018 - 08:26

Kuzhinieri i njohur Renato Mekolli është përfolur së fundmi për sjelljen e tij në emisionin "Hell’s kitchen".

Renato, i cili bën shefin e kuzhinës me konkurentët në emision është kritikuar shpesh për sjelljen e tij, sidomos në rrjetet sociale.
Ai ka qenë dje i ftuar në  "Ftesë në 5",  ku prezantuesja Bieta Sulo e pyeti Renaton se nga i del ai zë dhe nga e ka trashëguar gjithë atë nerv.
 
Shefi i kuzhinës nga Fieri, i cili ka jetuar disa vite në Greqi është përgjigjur me humor se i ka të trashëguara pak nga Greqia.
 
Bieta i ka thënë:
 
Je kaq i vogël, i imët dhe elegant dhe them nga del gjithë ai zë? Nga e ke trashëguar gjithë këtë nerv, shqiptar është apo grek?"
Ndërsa Renato është përgjigjur:
 
Po grek duhet të jetë. Pastaj edhe ne jemi shumë keq, nervat e shqiptarëve janë o Zot na ruaj."

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 0

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 13/12/2018 - 18:06

Dukesha e re britanike Meghan Markle i ka befasuar të gjitha audiencat me dasmën, foshnjën që po pret dhe me evolucionin e stilit, teksa bëri hapat e saj të parë në një familje mbretërore.
 

Postuar: 13/12/2018 - 17:17

Vetëm pak kohë pas ndarjes nga Seldi, lajmi dhe videot e dasmës së Mimoza Shkodrës me këngëtarin

Postuar: 13/12/2018 - 15:45

Ditën e sotme vogëlushi i Sara Hoxhës dhe Ledion Liços ka ditëlindjen.

Postuar: 13/12/2018 - 13:52

Në fund të muajit tetor u zbulua se fëmijët e dy personazheve të njohur shqiptarë do t’i je

Postuar: 13/12/2018 - 13:25

Studentët vijojnë sot në ditën e nëntë të protestës e cila është zhvendosur para Parlamentit, në

Postuar: 13/12/2018 - 12:59

Një ngjarje e dhimbshme ka ndodhur ditën e djeshme në familjen e moderatores Elita Rudi!

Postuar: 13/12/2018 - 12:47

Disa ditë më parë u përhap lajmi se këngëtarja Beatrix Ramosaj i kishte prishur marrëdhëniet me k