Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Greta Koçi e thotë troç dhe le tu mbesë hatri të gjithëve: Kjo është këngëtarja ime e preferuar dhe pikë

Postuar: 14/08/2019 - 20:42

Greta Koçi është një nga figurat më të dashura të publikut shqiptar dhe kjo për shkak të karrierës së saj të gjatë në skenë. Ajo ka sjellë herë pas here projekte të ndryshme muzikore, të cilat janë pritur mirë nga publiku dhe numërojnë disa miliona klikime në kanalin e ‘Youtube’.

27-vjeçarja publikon foto apo momente të ndryshme në llogariinë e saj nga përditshmëria dhe klipet që ka sjellë deri më tani, ndërsa së fundmi nuk ka hezituar t’i përgjigjet disa prej pyetjeve të bëra nga fansat e saj.

“Cili VIP shqiptar ose këngëtar të pëlqen?”, ka qenë pyetja të cilës Greta ka vendosur t’i përgjigjet publikisht. “Aurela Gaçe dhe pikë”, ka shkruar ajo bashkangjitur disa figurave të cilat shprehnin kënaqësi.

Mesa duket Koçi gëzon një vlerësim të madh për kolegen e saj, të cilin nuk ngurron ta shprehë edhe në rrjetet sociale.

Në llogarinë e Gretës kanë mbërritur edhe pyetje të tjera lidhur me karrierën e saj artistike, të cilave këngëtarja i është përgjigjur pa asnjë kompleks.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 17/08/2019 - 23:47

Prej disa ditësh Blendi Fevziu ndodhet me pushime në Bahamas, nga ku ka postuar plot foto e video nga pamjet e mrekullueshme që të ofron natyra e plazhet atje.

Postuar: 17/08/2019 - 23:01

Këngëtari i njohur Erik Lloshi, kurorëzon me martesë dashurinë me partneren e tij Rominën.

Postuar: 17/08/2019 - 21:17

Rezarta Shkurta është një ndër femrat më me shije në shoëbizz, ajo është përfolur shumë në mediat

Postuar: 17/08/2019 - 18:30

Sjellja e Mihal Kokëdhimës, ndaj turistëve spanjollë, është bërë sot kryefjalë e mediave e rrjete

Postuar: 17/08/2019 - 15:08

Jemi mësuar t’i shohim çdo fundjavë në ekran, ndërkohë që njëra përlot teleshikuesit ditën

Postuar: 17/08/2019 - 12:48

Mund të cilësohet si një prej këngëtareve më të kritikuar adhe që ka bërë së tepërmi bujë në të g

Postuar: 17/08/2019 - 12:03

Pas lajmit në mediat e huaja për akuzat e disa grave që e akuzonin tenorin e famshëm Placido Domi