Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Greta Koçi flet për takimin me kryeministrin Rama: Më ka bërë shumë përshtypje, ja për çfarë

Postuar: 22/09/2018 - 23:09

Një foto ku këngëtarja Greta Koçi dhe motra e saj Eni Koçi shfaqeshin gjatë pushimeve krah kryeministrit Edi Rama u përhap me shpejtësi në rrjetet sociale dhe u komentua gjatë.

Kjo edhe për faktin se këngëtarja Greta Koçi prej vitesh ka qenë nënkryetare e Forumit Rinor të Partisë Demokratike. Por sot këngëtarja e ftuar në emisionin “Xing me Ermalin” në Tv Klan foli rreth këtij takimi. Ajo tha se vijon të mbetet mbështetëse e PD, por shtoi se kryeministrin i kishte lënë përshtypje mjaft pozitive teksa e quajti atë një artist të vërtetë.

Ermal Mamaqi: Ç’ne që u bëre me Edi Ramën?

Greta Koçi: S’jam bërë me Edi Ramën.

Ermal Mamaqi: Po një foto që bëtë ju në plazh ç’ishte?

Greta Koçi: Unë kam qenë e djathtë dhe vazhdoj të mbetem, nuk e ndryshoj këtë. Zotin Rama e kemi takuar rastësisht, ishte bashkë me bashkëshorten dhe djalin e tij. Më ka bërë shumë përshtypje ana e tij njerëzore dhe këtë po e them publikisht. Ishte shumë i dashur dhe i sjellshëm, artist i vërtetë. Që pas atij takimi gëzoj një respekt të veçantë për të nga ana njerëzore.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 3

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 20/10/2018 - 19:42

 Më 12 korrik të këtij viti Xhensila u bë për herë të parë, pasi solli në jetë vogëlushen Ajka. Ajo vendosi që të shkëputej për pak kohë nga muzika. Por lajmëroi fansat e saj se kjo do të ishte e përkohshme.

Postuar: 20/10/2018 - 18:49

 E dashura e Stresit, Kejsi, ka reaguar për herë të parë  në lidhje me arrestimin e kën

Postuar: 20/10/2018 - 18:44

 Ditën e sotme e ftuar në emisionin “Pop Culture” ishte këngëtarja e njohur Fifi

Postuar: 20/10/2018 - 17:36

 Këngëtarja Aurela Gaçe, pak ditë më parë ka festuar ditëlindjen në një festë që e bëri dhe

Postuar: 20/10/2018 - 16:31

Këngëtari i njohur shqiptar ka befauar me deklaratën e tij më të fundit.I ftuar në emisionin &ldq

Postuar: 20/10/2018 - 16:11

Moderatorja Luana Vjollca ka publikuar një video të pazakontë  në Instagramin e saj ku zbulo

Postuar: 20/10/2018 - 15:34

Pasi u konsiderua si “molla e sherrit” në ngjarjen që ndodhi në zonën e ish-Bllokut n