Lajme të tjera
BREAKING NEWS

Fillon procesi gjyqësor ndaj Izet Haxhisë, nisin telashet për Sali Berishën, Prokuroria kërkon thirrjen e dëshmitarëve përfshirë ish-kryeministrin, Ylli Rakipin...

Fillon procesi gjyqësor ndaj Izet Haxhisë, nisin telashet për
x

Gossip

“Gruaja dhe burri pas sherrit”/ Armina zbulon momentin e sikletshëm në çift, kjo ndodh edhe me Shkëlzenin? (Foto)

“Gruaja dhe burri pas sherrit”/ Armina zbulon momentin e

Armina Mevlani është shumë aktive në rrjetet sociale nga ku ndan me fansat e saj një pjesë të momenteve nga jeta e saj. Së fundmi ajo ka publikuar një video të ku një mace dhe një maçok zihen e  përleshen me njëri-tjetrin.

Teksa xhiron videon në momentin qesharak, Armina dëgjohet që qesh dhe krahas videos shkruan:  Gruaja dhe burri pas sherrit. Pas luftës.

Postimet ne Instagramin e Armines

Një moment tepër qesharak ky që nuk ndodh vetëm tek kafshët, por tregon edhe atë realitetin që është tek çdo çift apo familje.

Më të lexuarat