BREAKING NEWS

Finalizohet një tjetër OPERACION antidrogë në Portin e Durrësit, kapet sërish lëndë narkotike në të njëjtin konteiner, e treta herë brenda korrikut

Finalizohet një tjetër OPERACION antidrogë në Portin e
x
BREAKING NEWS

Do ketë goditje në nivele të larta shtetërore? Spartak Ngjela paralajmëron zhvillime të bujshme: Shqiptarët po presin!

Do ketë goditje në nivele të larta shtetërore? Spartak
x
BREAKING NEWS

Bilanci i koronavirusit/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat e 24 orëve të fundit: Asnjë humbje jete, ja sa raste të reja u shënuan

Bilanci i koronavirusit/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x
BREAKING NEWS

Rama, Vuçiç dhe Zaev vënë firmat, nënshkruhet marrëveshja e rëndësishme mes Shqipërisë, Maqedonisë dhe Serbisë

Rama, Vuçiç dhe Zaev vënë firmat, nënshkruhet
x
BREAKING NEWS

GJKKO merr vendimin për zyrtarët e arrestuar të Hipotekës në Tiranë. Zbardhet çfarë u vendos

GJKKO merr vendimin për zyrtarët e arrestuar të Hipotekës
x
BREAKING NEWS

“Përkthyesi ma shkatërroi mesazhin!”/ Kryeministri Rama i surprizon të gjithë në Samitin e Shkupit, ‘thumbon’ Zaevin dhe ‘shigjeton’ ashpër Albin Kurtin: Të ndarë jemi të vegjël!

“Përkthyesi ma shkatërroi mesazhin!”/ Kryeministri Rama i
x
BREAKING NEWS

Lulzim Basha paraqitet në Gjykatën e Posaçme, zbardhet arsyeja

Lulzim Basha paraqitet në Gjykatën e Posaçme, zbardhet arsyeja
x
BREAKING NEWS

Tronditet Lushnja që në orët e para të mëngjesit/ Rëndohet bilanci, humb jetën 30-vjeçari dhe plagosen rëndë tre persona të tjerë. Zbardhet shkaku i konfliktit mes kushërinjve

Tronditet Lushnja që në orët e para të mëngjesit/
x

Gossip

Gruaja ia bën ‘8 me 2’ Salsano Rrapit, i organizon dasmën surprizë buzë detit, dalin pamjet nga ceremonia mbresëlënëse (FOTO)

Gruaja ia bën ‘8 me 2’ Salsano Rrapit, i organizon dasmën

Aktori i njohur i ‘Portokallisë’, Salsano Rrapi ka festuar dje ditëlindjen , por në këtë ditë të veçantë për të surprizën më të madhe ia ka bërë bashkëshortja e tij.

Erjona Kakeli i ka organizuar një ceremoni martese surprizë aktorit në ditën e tij të lindjes.

Erjola i ka vënë unazën në gisht Salsanos, moment të cilin e kanë dëshmuar gjithë miqtë e pranishëm në festë.

Siç shihet dhe në fotot e mëposhtme dhëndri, nusja dhe dy vajzat e vogla janë duke e kremtuar dashurinë e tyre fare thjeshtë, buzë detit me fustanin e bardhë dhe kostumin tipik.

Dekori ka qenë i mbuluar me lule dhe dritat që i kanë dhënë dozat e duhura të romancitetit gjithë mbrëmjës, ndërkohë që pjesë e festës kanë qenë personazhe të njohura të ekranit, kryesisht kolegë të çiftit.

Salsano dhe Erjona bashkëjetojnë prej shumë vitesh dhe momentin më të ëmbël vendosën ta shijojnë pa shumë zhurmë.

Gruaja ia bën ‘8 me 2’ Salsano Rrapit, i organizon dasmën

Gruaja ia bën ‘8 me 2’ Salsano Rrapit, i organizon dasmën

Gruaja ia bën ‘8 me 2’ Salsano Rrapit, i organizon dasmën

Gruaja ia bën ‘8 me 2’ Salsano Rrapit, i organizon dasmën

Gruaja ia bën ‘8 me 2’ Salsano Rrapit, i organizon dasmën

Gruaja ia bën ‘8 me 2’ Salsano Rrapit, i organizon dasmën

Gruaja ia bën ‘8 me 2’ Salsano Rrapit, i organizon dasmën