BREAKING NEWS

Banesa në Gjirokastër u përfshi nga flakët, ndërron jetë e mitura

Banesa në Gjirokastër u përfshi nga flakët, ndërron
x
BREAKING NEWS

E veshur kuq e zi, ambasadorja e SHBA jep mesazhin e FUQISHËM nga Vlora: Asgjë nuk mund të na ndalojë

E veshur kuq e zi, ambasadorja e SHBA jep mesazhin e FUQISHËM nga Vlora:
x
BREAKING NEWS

Varianti Omicron, "simptoma të pazakonta", si ta njohim dhe kush ndërmerr rreziqe të mëdha, dëshmitë e para

Varianti Omicron, "simptoma të pazakonta", si ta njohim dhe kush
x
BREAKING NEWS

“Më në fund”, Spartak Ngjela del me mesazhin, paralajmëron momentin e shumëpritur nga shqiptarët: Është koha që kërkon shpagimin moral ndaj gjithkujt që...

“Më në fund”, Spartak Ngjela del me mesazhin,
x
BREAKING NEWS

“Isha atje edhe unë”, Kreshnik Spahiu publikon pamjet emocionuese dhe jep mesazhin e FUQISHËM

“Isha atje edhe unë”, Kreshnik Spahiu publikon pamjet
x
BREAKING NEWS

Aksidenti në Rinas/ Humb jetën pacientja që po transportohej drejt Tiranës, reagon Policia

Aksidenti në Rinas/ Humb jetën pacientja që po transportohej
x
BREAKING NEWS

“I kam parë me sy vetë disa herë”/ Ish-ambasadori i njohur plas ‘bombën’ për Presidentin: Ja si Ilir Meta vidhte lekët me thasë!

“I kam parë me sy vetë disa herë”/ Ish-ambasadori i
x
BREAKING NEWS

Aksidenti me eskortën e Berishës/ Ngjarja merr një tjetër kthesë, kamerat e sigurisë rrëzojnë truprojën dhe zbulojnë të vërtetën, hidhet dritë mbi atë çfarë ndodhi në orët e vona

Aksidenti me eskortën e Berishës/ Ngjarja merr një tjetër
x

Gossip

Gugu rrëfen historinë seksuale me një femër: Më pëlqejnë më shumë sesa meshkujt

Gugu rrëfen historinë seksuale me një femër: Më
Jeta seksuale e personazheve publikë komentohet gjithnjë e më shumë, e duhet thënë se kureshtja për atë që ndodh në dhomën e tyre të gjumit është e madhe. E ndërsa disa preferojnë të tregohen diskretë dhe të rezervuar kur bëhet fjalë për seksin, të tjerë i zbulojnë botërisht historitë e tyre, të cilat ndonjëherë janë realisht kontroverse.
 
E fundit e diskutuar për këtë çështje është Gugu, një këngëtare e re, e cila tërhoqi vëmendjen pikërisht për deklaratën se kishte pasur ofertë për marrëdhënie seksuale nga një politikan shqiptar. Pas kësaj, këngëtarja u vu në qendër të fjalëve për marrëdhëniet homoseksuale.
 
Në këtë intervistë për “Bluetooth”, Gugu na tregon mbi romancat e saj me femrat, qëndrimin e të dashurit të saj aktual për këto histori dhe planet për të provuar një treshe.
 
Je deklaruar si biseksuale. Ke pasur përvoja të kësaj natyre?
Po, jam, kam pasur histori me një femër.
 
Të pëlqejnë më shumë meshkujt apo femrat?
Më pëlqejnë më shumë femrat.
 
Aktualisht je e lidhur me një djalë?
Po, tani kam të dashur mashkull.
 
Bëhet xheloz i dashuri yt për femrat që të afrohen?
Jo, nuk bëhet xheloz. Ai e di që më pëlqejnë femrat.
 
Është dakord, apo ka kundërshtuar?
Po, është dakord.
 
Keni pasur eksperienca treshe, me të dashurin dhe një femër tjetër?
Do ta provojmë, por deri tani nuk ka ndodhur.
 
Për cilat arsye? Është çështje xhelozie, apo respekti për të dashurin?
Është çështje respekti, sepse i dashuri im nuk i pëlqen femrat e tjera, më pëlqen vetëm mua.
 
Nëse ai do kishte një kërkesë të tillë do ta pranoje?
Pse jo? Do pranoja nëse do ta dëshironte ai diçka të tillë. 
 
GSH