BREAKING NEWS

Ervin Bushati i jep mesazhin e fortë Bashës dhe Kryemadhit: Pas gabimit të pafalshëm që...

Ervin Bushati i jep mesazhin e fortë Bashës dhe Kryemadhit: Pas
x

Gossip

‘Gymysh’ i jep fund beqarisë, ja si vendosi ta zhvillojë ceremoninë e martesës

‘Gymysh’ i jep fund beqarisë, ja si vendosi ta zhvillojë

Aktorja turke Songul Oden, e njohur në vendin tonë nga roli i “Gymyshit”, por edhe roli i “Jaseminit” në “Shtëpiake të dëshpëruara”.

Songul është kurorëzuar në martesë ditën e sotme me biznesmenin Arman Biçakçi.

Ata kanë vendosur të bëjnë një dasmë të vogël në shtëpinë e biznesmenit ku kanë ftuar vetëm 20 persona, familjarë e miqtë e ngushtë.

Çifti janë bashkë prej vitesh, por kanë preferuar që lidhjen e tyre mos ta bëjnë publike.

Ata kanë planifikuar të bëjnë një dasmë të madhe pas pandemisë së koronavirusit.