BREAKING NEWS

Video/ Ikin dritat gjatë koncertit të Noizy-t, revoltohet turma duke bërtitur njëzëri: Rama ik!

Video/ Ikin dritat gjatë koncertit të Noizy-t, revoltohet turma duke
x
BREAKING NEWS

Kërcet thika mes kushërinjsh, 5 persona dërgohen me urgjencë drejt spitalit

Kërcet thika mes kushërinjsh, 5 persona dërgohen me urgjencë
x
BREAKING NEWS

U plagos nga pronari i shtëpisë, punonjësi i IMT-së rrëfen tmerrin: Ishte i dehur, iu hodha sipër dhe i kapa armën pasi...

U plagos nga pronari i shtëpisë, punonjësi i IMT-së
x
BREAKING NEWS

Foto/ Çfarë po ndodh? Trafik kilometrik në aksin Elbasan-Tiranë

Foto/ Çfarë po ndodh? Trafik kilometrik në aksin
x
BREAKING NEWS

“Sezoni turistik në Jug po dështon prej...”, deputeti i PD akuzon ashpër kryeministrin dhe publikon foton: Ja çfarë po përpiqet të bëjë Rama

“Sezoni turistik në Jug po dështon prej...”, deputeti i PD
x
BREAKING NEWS

Moti bën kthesën drastike, çfarë ndodh me temperaturat javën e ardhshme

Moti bën kthesën drastike, çfarë ndodh me temperaturat
x
BREAKING NEWS

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat, ja sa raste të reja ka pasur në 24 orët e fundit

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x
BREAKING NEWS

“Qeveria turp i Shqipërisë!” Salianji pas artikullit të The Sun: Rama nuk po bën asgjë për të parandaluar shpopullimin dhe trafikimin e qytetarëve

“Qeveria turp i Shqipërisë!” Salianji pas artikullit
x

Gossip

"Ha, dh*, i fusin një të puthur, një të lëpirë..."/ Pas debatit të fortë, Beatrix nuk e lë me kaq, i kthehet Sabianit: Ose do puthem, ose do...

"Ha, dh*, i fusin një të puthur, një të

Teksa banorët ishin mbledhur në oborr, Sabiani mbrëmjen e djeshme u shpreh i inatosur që në "Big Brother" ka disa banorë që sillen si 'parazitë'. 

"Janë në modë parazitët, është e çuditshme. Qenka bukur të jesh parazit. Ha, dh*, pi cigare, këputi ndonjë të puthur, ndonjë të lëpirë edhe je në rregull, iku Big Brotheri", tha Sabiani, deklaratë e cila nuk u prit mirë nga Beatrix.

"Ke ndonjë ide se çfarë mund të bëjmë tjetër përveçse të puthemi?", e pyeti Beatrix ndërsa Donaldi e tërhoqi nga vetja duke i lënë të kuptonte që s'duhej të fliste.

"Më djeg se po puthem vetë", tha Beatrix teksa Donaldi ia mbylli gojën me dorë.Beatrix për inat të Sabianit e puthi dhe njëherë Donaldin.

Por, Beatrix duket se nuk i ka pritur aspak mirë fjalët e Sabianit, i cili tha se disa prej banorëve rrinë kot dhe vetëm puthen. Këngëtarja e cila po qëndronte pranë Donaldit, iu kthye duke i thënë se i dogji kjo fjali pasi ajo vetë këtë gjë po bën.

Nga ana tjetër, aktori i humorit preferoi të mos fliste dhe ndaloi edhe Beatrixën duke ia mbyllur gojën. Por pavarësisht kësaj, Beatrix nuk e la me aq dhe kur banorët u mblodhën në dhomën e ndjenjes, këngëtarja ironizoi Sabianin.

"Ç'të bëj tjetër unë, ose do puthem, ose do lëshoj qime në tokë", tha Beatrix teksa Iliri po pastronte dyshemenë.

Më të lexuarat