BREAKING NEWS

Publikohet përditësimi më i fundit i Ministrisë së Shëndetësisë, zbardhet shifra: Ja sa të infektuar me koronavirus u shënuan ditën e sotme

Publikohet përditësimi më i fundit i Ministrisë së
x

Gossip

Habit aktorja e njohur shqiptare dhe e pranon hapur fare: Nuk e di tabelën e shumëzimit dhe jam krenare (VIDEO)

Habit aktorja e njohur shqiptare dhe e pranon hapur fare: Nuk e di tabelën

Teuta Krasniqi ka qenë e ftuar për këtë javë në “Pyetje Express” Aktorja Teuta Krasniqi ka dhënë disa përgjigje interesante në emisionin Express Rozë.

Ajo nuk ka ditur përgjigje të saktë në disa pyetje, si për çmimin në trafikun urban në Prishtinë, pastaj sa ve bën pula.

Habit aktorja e njohur shqiptare dhe e pranon hapur fare: Nuk e di tabelën

“Shans nuk ka! Unë e them shumë shpesh dhe e them me krenari që nuk e di tabelën e shumëzimit”, ka thënë Teuta kur është pyetur nga gazetarja se a e dinë tabelën e shumëzimit me numrin 7.

Habit aktorja e njohur shqiptare dhe e pranon hapur fare: Nuk e di tabelën

Më të lexuarat