BREAKING NEWS

Shokuese/ Përdhunoi vajzën që shkoi të denonconte përdhunimin nga disa persona, kush është shefi i lartë i Policisë: I kërkoi favore seksuale dhe mbesës së shkrimtarit të madh Martin Camaj

Shokuese/ Përdhunoi vajzën që shkoi të denonconte
x

Gossip

Habit Arian Çani, shkon në emision si asnjëherë më parë

Habit Arian Çani, shkon në emision si asnjëherë më

Mbrëmjen e sotme drejtuesi i emisionit “Zonë e Lirë”Arian Çani është shfaqur me një kapele të zezë në kokë. Ai ka zbuluar se e mban kapelen pasi ka qethur flokët. “Mora atë veglën time me bateri dhe i qetha flokët të gjitha. Meqë berber s’ka dhe më ngacmonin gjatë vrapit flokët, i hoqa”, tha Çani.

Habit Arian Çani, shkon në emision si asnjëherë më

Më të lexuarat