BREAKING NEWS

“FBI”-ja shqiptare nis punën më 1 shtator, zbardhen detajet ku do të jetë selia

“FBI”-ja shqiptare nis punën më 1 shtator, zbardhen
x

Gossip

Habit biznesmeni gay nga Tepelena, shkon në shtëpinë e rrëzuar nga tërmeti të kushëririt dhe bën gjestin e pabesueshëm

Habit biznesmeni gay nga Tepelena, shkon në shtëpinë e

Elton Ilirjani është biznesmeni i parë shqiptar që ka thyer tabutë në vendin tonë dhe e ka pranuar publikisht që është homoseksual.

Gjithashtu ai nuk ka ngurruar që sjelljet e tij sensuale t’i shfaqë edhe në rrjetet sociale. Në valën e situatës së tërmeteve biznesmeni ndodhet në vendlindjen e tij, në Tepelenë. Ilirjani ka publikuar sot  disa foto ku shihet duke lyer buzët në shtëpinë e kushëririt, që është rrëzuar nga tërmeti dhe nuk ka ngurruar ta kthejë situatën në një photoshooting artistik.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Mu prish shtepia e kusheririt nga termeti dje :(

A post shared by Elton Ilirjani (@eilirjani) on