Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Habit biznesmeni gay nga Tepelena, shkon në shtëpinë e rrëzuar nga tërmeti të kushëririt dhe bën gjestin e pabesueshëm

Postuar: 22/09/2019 - 16:24

Elton Ilirjani është biznesmeni i parë shqiptar që ka thyer tabutë në vendin tonë dhe e ka pranuar publikisht që është homoseksual.

Gjithashtu ai nuk ka ngurruar që sjelljet e tij sensuale t’i shfaqë edhe në rrjetet sociale. Në valën e situatës së tërmeteve biznesmeni ndodhet në vendlindjen e tij, në Tepelenë. Ilirjani ka publikuar sot  disa foto ku shihet duke lyer buzët në shtëpinë e kushëririt, që është rrëzuar nga tërmeti dhe nuk ka ngurruar ta kthejë situatën në një photoshooting artistik.
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Mu prish shtepia e kusheririt nga termeti dje :(

A post shared by Elton Ilirjani (@eilirjani) on

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 19/10/2019 - 08:51

Mbrëmjen e djeshme në “Top Channel” ka nisur emisioni i njohur i kuzhinës, “Hell’s Kitchen Albania 2”.

Postuar: 18/10/2019 - 20:14

Para pak ditësh këngëtarja Loredana Zefi, ka bërë publik lajmin e ndarjes nga Mozzik.

Postuar: 18/10/2019 - 12:54

Ajo është tashmë një ndër  këngëtaret shqiptare me famë botërore më të dashura.

Postuar: 18/10/2019 - 11:24

Kate Middelton dhe Princi William kishin planifikuar të udhëtonin drejt Pakistanit, ku do të qënd

Postuar: 18/10/2019 - 09:58

Trashëgimtarja e ‘Top Channel’, Lori Hoxha është një nga personazhet më të dashur dhe

Postuar: 18/10/2019 - 09:11

Aurela Gaçe ka rrëfyer në “Këndo këngën time” një nga periudhat më të vështira të jet

Postuar: 18/10/2019 - 08:36

Aktorja e teatrit Mariana Kondi është shumë e dashur për publikun shqiptar.