Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Habit këngëtarja e njohur dhe bën shpjegimin më të çuditshëm që kemi dëgjuar për gjoksin e saj të madh: E bleva që të më mbajë mbi ujë se...

Postuar: 14/08/2019 - 13:01

Këngëtarja me famë dhe reperja e njohur Cardi B ka bërë një shpjegim të çuditshëm për gjoksin e saj të madh, duke marrë edhe një herë vëmendjen me postimin e fundit në rrjetet sociale. Shpesh reperja është kritikuar për operacionet e shumta që ka bërë në trup.

Ndërkohë, këtë herë Cardi ka vendosur që sigurisht me shaka t’i përgjigjet kritikuesve.

“Nuk di të notoj dhe e bleva këtë gjoks që të më mbajë në ujë”, ka shkruar Cardi B në përshkrimin e fotos që ka postuar.

vva.jpg

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 18/11/2019 - 19:03

Shkrimtari i njohur Agim Doçi i ftuar në  “Thumb On” ka zbuluar detaje mbi tekstin që ai ka shkruar, “Ti nuk din as me ma lyp”, kënduar nga Bleona Qereti, duke i kthyer përgjigje kështu nj

Postuar: 18/11/2019 - 18:57

Modelja me prejardhje ruse Anastasiya Kvitko, vazhdon të provokojë me format e saj bombastike.

Postuar: 18/11/2019 - 17:37

Këngëtari Flori Mumajesi së fundmi ai ka publikuar këngën e tij më të re ‘Thjesht të du&rsq

Postuar: 18/11/2019 - 15:37

Shkrimtari dhe autori i këngëve shumë i njohur Agim Doçi së fundmi i është shtuar listës së pakën

Postuar: 18/11/2019 - 15:19

Mbrëmë u inagurua stadiumi më i ri në Shqipëri “Air Albania Stadium” me përballjen e

Postuar: 18/11/2019 - 14:37

Shumë mund të jenë skeptik, nëse mund të bëhesh i pasur me punë, kjo gjë ka ndodhur edhe me moder

Postuar: 18/11/2019 - 13:51

Fundjavën që lamë pas Rudina Dembacaj pranoi divorcin nga bashëkshorti dhe u konfirmua lidhja e s