BREAKING NEWS

Shëndetësia shqiptare promotore mediatike e koronavirusit që po ushtron terror mbi psiqikën e shqiptarëve nën regjinë e supernovës të Surrelit

Shëndetësia shqiptare promotore mediatike e koronavirusit që po
x

Gossip

Habit këngëtarja e njohur shqiptare! Ndjekësit e pyesin nëse ka bërë s*ks, ylli me famë ndërkombëtare: S’kam dëgjuar kurrë…

Habit këngëtarja e njohur shqiptare! Ndjekësit e pyesin nëse

Këngëtarja shqiptare Bebe Rexha me anë të një postimi në Instastory ka habitur me deklaratën e saj. Ylli me famë ndërkombëtare është shprehur se nuk ka dëgjuar kurrë për seksin dhe për marrëdhëniet seksuale.

Një nga ndjekësit e Bebes, e ka pyetur këngëtaren nëse ka bërë seks, dhe ajo është shprehur se nuk ka dëgjuar kurrë për këtë gjë. Madje ka pyetur se çfarë është.

Pjesë nga biseda me ndjekësit:

Ndjekësi/ja: Ke bërë ndonjëherë seks?

Bebe Rexha: Çfarë është kjo? Nuk kam dëgjuar kurrë për këtë gjë…

Më të lexuarat