BREAKING NEWS

Çfarë do të ndodhë nëse BE nuk ‘na hap dyert’? Rama del me mesazhin e fuqishëm: Ballkani Perëndimor ofron shanse për aktorë që s’kanë qëndrim dashamirës, ja sa rrezikon Shqipëria

Çfarë do të ndodhë nëse BE nuk ‘na hap
x

Gossip

Habit këngëtarja e njohur, tregon teorinë konspirative për koronavirusin dhe hedh akuzat e rënda ndaj personazheve të famshëm: Paguhen për të thënë që kanë koronavirus! (VIDEO)

Habit këngëtarja e njohur, tregon teorinë konspirative për

Përmes një video të shpërndarë në rrjetin e saj social, këngëtarja Cardi B ka hedhur një teori të saj konspirative, ku thotë se të famshmit që kanë deklaruar se janë më koronavirus gënjejnë dhe e bëjnë këtë gjë sepse paguhen nga një çaj detoksifikues.

 “Janë paguar për të bërë reklamën e një çaji detoksifikues”, shprehet ajo.

 Shumë të famshëm janë prekur nga koronavirusi kohët e fundit, përfshirë Tom Hanks me bashkëshorten e tij, Olga Kurylenko dhe Idris Elba.

Pas këtyre akuza ka reaguar Idris Elba, i cili e konsideron këtë një budallallëk dhe aspak të vërtetë.

 “Thjesht ideja sesi një njeri si puna ime paguhet për të thënë se ka koronavirus është një idjotësi e madhe. Çfarë budallallëku. Njerëzit e thonë si të ishte lajm. Është budallallëk. Unë dhe Sabrina s’përfitojmë asgjë nëse rrimë në shtëpi dhe themi që kemi diçka që s’e kemi. S’e kuptoj logjikën pas kësaj”, ka thënë Elba i cili ndodhet në izolim së bashku me gruan e tij.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I said what I said

A post shared by Cardi B (@iamcardib) on

Më të lexuarat