BREAKING NEWS

Dy muaj nga tërmeti shkatërrimtar i 26 nëntorit, sizmiologu qetëson qytetarët pas lëkundjeve të sotme

Dy muaj nga tërmeti shkatërrimtar i 26 nëntorit, sizmiologu
x

Gossip

Habit koreografi Albi Nako: Kam mbajtur gjarprin në krevat, nuk e kisha grua

Habit koreografi Albi Nako: Kam mbajtur gjarprin në krevat, nuk e kisha

Në emisionin "Opinion" është trajtuar së fundmi tema "Dashuria për kafshët", ku të ftuar në panel kanë qenë një sërë personazhesh të njohur që kanë treguar dashurinë e tyre për kafshët.

Njëri ndër të ftuarit ishte edhe koreografi i njohur Albi Nako i cili ka rrëfyer se për 10 vjet ka jetuar me një Piton me të cilin edhe ka fjetur.

“E kam mbajtur edhe në krevat unë. Nuk është se e kisha bashkëshorte jo. Por vija unë në darkë në shtëpi, doja t’i kushtoja kohë dhe e merrja dhe një herë kam qenë përmbys duke parë televizor dhe më ka zënë gjumi fiks siç është ajo shprehja me gjarprin në gji. Kështu kulaç komplet. Ishte nën mua. Nuk reagonte fare”, ka treguar Albi teksa rrëfeu se kur e ëma e pa mendoi se Albi ishte çmendur.