BREAKING NEWS

Në luftë të përditshme me COVID-19, kryeministri Rama jep lajmin e mirë nga spitali Infektiv

Në luftë të përditshme me COVID-19, kryeministri Rama jep
x

Gossip

Habit Laert Vasili, i propozon ‘live’ për martesë gazetarit të njohur, Flavio Qarri bën reagimin e papritur: Je gay! (VIDEO)

Habit Laert Vasili, i propozon ‘live’ për martesë

Laert Vasili ishte këtë të mërkurë i ftuar në emisionin "Soiree" me Jonida Shehun në Top Channel. Ai ka treguar pse ka refuzuar të martohet deri më tani dhe është pyetur nga moderatorja se cilën nga vajzat e panelit do zgjidhte për grua.

Zgjedhja e tij i ka habitur të gjithë pasi ai është shprehur "Për gruan time do kisha zgjedhur Flavio Qarrin".

Habit Laert Vasili, i propozon ‘live’ për martesë

Moderatorja Shehu e ka pyetur rreth zgjedhjes së tij dhe në këtë moment Qarri ka ndërhyrë duke thënë "është gay".

 Më pas vetë Laerti ka treguar arsyet pse do zgjidhte Flavion. “Flavio nuk ka shpenzime, as për të bërë gjoksin me silikon, as buzët me silikon, bythët silikon dhe asgjë tjetër”, tha ai.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Laert Vasili ka zgjedhur për grua Flavio Qarrin... | @laertivasili @flavioqarri @jonida.shehu @topchannelalbania

A post shared by Soirée (@soiree_topchannel) on